Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehet hogy egyes biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy egyes biszex nők jobban élvezik nővel a szexet, amikor a nőknek még csak farkuk sincs?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi van, aki nem figyel oda a nőkre (csak magukra gondolnak). Két nő pedig figyel egymásra. Ennyi.
2018. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Lehet sosem fogod megérteni, de tegyünk egy próbát: a szex is egy olyan dolog, amely leginkább fejben dől el, mennyire lesz élvezetes.

30F

2018. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Sok nő nem is tud elmenni pusztán "piv" szeretkezés során, hanem csak csikló izgatással, a nők meg általában jobban tudják, hogy mi jó egy másik nőnek...
2018. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Pont a farok hiánya miatt. Hiszen a nők többségének nincs attól orgazmusa, hogy egy farok ki be járkál benne... a csiklót kell stimulálni az orgazmushoz, amit a ffiak többsége nem tud/akar/érdekli/szereti.
2018. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
A szex nem a dugásból áll, ergo farok nélkül is lehet :-P
2018. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%

Pont azért :D

A szexben nem az a legjobb amikor a pasi ki be húzogatja a farkát, max a pasiknak, én jól megvagyok nélküle Amit igazán élvezek a szexben az sokkal jobb egy nővel.

Őszintén szólva egyáltalán nem szeretek szopni, és nem akarok általánosítani de szerintem a nők többsége nem szeret. Legalábbis akiket én kérdeztem ezt mondták. (elég sokan) De egy nőt meg imádok kényeztetni. És fordítva, sok pasitól hallottam már hogy nem szeret nyalni, a nők meg szívesebben csinálják és jobban is.

Ezenkívül sokkal szenvedélyesebb, érzékibb egy nővel, a nők puhábbak, finomabbak, jobb az illatuk, nem szőrösek a szex is tovább tart... estig tudnám sorolni.

2018. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
#6: Érdekes a legtöbb nő az életemben (voltak jópáran) imádott szopni, volt olyan aki szopás mániás volt és el is tudott közben élvezni. Mint ahogy én is szinte el tudok attól, ha puncit nyalok. És még egy férfitársamtól sem hallottam - akivel ilyen mélységig megvitattunk dolgokat -, hogy ne imádná punciba fúrni a nyelvét. Na mindegy érdekes, hogy mennyire mást és mást lehet tapasztalni. Bár megjegyzem ezt a "tovább tart a szex" dolgot sem értem. Én teljesen kontroll alatt tartom magam és eddig tart, amíg én akarom :-P
2018. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

#7

Igen pont ezért mondtam hogy "nem akarok általánosítani". Érdekes de én megteljesen az ellenkezőjét tapasztaltam, és mivel a legtöbb embertől ezt hallottam, leírtam amit én tapasztaltam.

Nem szeretnék itt veszekedni, feküdtem már le nőkkel és férfiakkal is, nőkkel mindig tovább tartott. Nekem. Ennyi.

2018. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
#8: Ja, nem is "veszekedésnek" szántam, csak tényleg érdekes hogy mennyifélét lehet tapasztalni. Bár nem az első, hogy ilyenbe futok szexen belül más témában is.
2018. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, de én is jobban élvezem :-)
2018. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!