Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » ​Magas és vékony,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

​Magas és vékony, természetesen nőies, biszex harmincas nő vagyok és nagyon szeretnék már együttlétet nővel, de van pár kérdésem, például: telt nőknek vajon bejönnék? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha elképzelek egy forró éjszakát, a fantáziámban ​olykor ​testesebb, akár túlsúlyos nők jelennek meg. De vajon a teltebb alkatú nőies nők számára is izgató lehet egy velük ellentétes alkat?

(Mondjuk ha kis vékony lányokat látok, az is izgató.)

Másik kérdésem, hogy itt az oldalon úgy tűnik, mintha csak húsz év alatt lennének "tettre kész" lányok. Vagy ők nyitottak lehetnek a korcsoportomra is?​

Végül szerintetek túl nagy igény, ha szexre keresek partnert, de azért örülnék neki, ha okosabb lány/nő lenne?



2017. aug. 4. 22:05
 1/4 Lsp3 válasza:
Szia! Hát elismerésem hogy felvállalod,és szerintem igen,bejönnél nekik.A menyasszonyom is az,illetve még mellettem játszik a gondolattal.Duci csaj 20 éves.Ha gondolod,meglepetésből össze hozhatlak vele,szerintem nagyon örülne.Privátban esetleg folytathatjuk ezt a beszélgetést ha úgy érzed.
2017. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se problema , sokan keresnek olyan noket mint te. 21L
2017. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos van ilyen.

Én is csak szexet keresek most.

2017. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 30-as évei végén járó diplomás, duci lány vagyok, szívesen megismernélek....
2017. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!