Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Passzív biszex srácok, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív biszex srácok, nektek idővel nem gyengül a potenciátok? Nincs gond, ha újra lánnyal vagytok, aktív szerepben?

Figyelt kérdés
Őszintén kérdezem.

2018. jan. 27. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt problémám.
2018. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nincs ilyen probléma. De eddig eszembe sem jutott, hogy ilyen lehet, mert nem látok benne semmi összefüggést.
2018. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs ilyen problémám, de, mert nem vagyunk egyformák, lehet, hogy van ilyen is.
2018. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex fiú vagyok, nálam van ilyen "áthangolódási idő", ha sok fiút nézek vagy ha fiúval vagyok (bármelyik szerepben), akkor nem annyira izgulok lányokra, ha lányokat nézek és lánnyal fekszek le, akkor a fiúk lesznek egy ideig kevésbé izgatóak.

24/F/bi

2018. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem gyengul, mondjuk pasival sajnos csak ritkán vagyok
2018. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És aki hosszabb ideig nem használta úgy...?😃
2018. ápr. 2. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy érted?

Illetve Nekem is van úgy, hogy a pasikra vagyok hangolódva akkor inkább kivánom a pasikat vagy fordítva...

2018. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!