Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi férfiak miért van az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi férfiak miért van az, hogy a legtöbb férfi csak levélben szeretne szopatni?

Figyelt kérdés

#orális #mélytorok #megszopatni #élvezés szájba
2018. jan. 28. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez nem társkereső és sok a troll
2018. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Mint az előző is írta,ez nem társkereső, meg sokan félnek az idegen,ismeretlenektől,viszont dumálni róla izgató.
2018. jan. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem találsz olyat, aki szopatna? Hány éves vagy?
2018. jan. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én igaziból is szeretek😀
2018. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Buran ***** válasza:
92%

Mert amíg "elméleti" keretek között van róla szó, vagyis hogy itt levelezgettek, beszéltek róla, gyakran arc és név nélkül, addig nagyon izgató tud lenni. Gondolom Neked is volt már olyan szexuális fantáziád, ami kanosan nagyon izgatónak és jó ötletnek tűnt, de utána inkább hanyagoltad. Na, az itteni srácok többsége is így van ezzel... Elfantáziálgat róla a monitor előtt, de lépni már nem mer/akar.


Sajnos itt (és a legtöbb meleg/bi társkeresőn) a többségnek csak az arca nagy, legyen szó bármiről (még társkeresésénél is, egy sima, szexmentes randira is alig lehet találni valakit)


23/F

2018. jan. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ez mind ígaz és nincs is ezzel semmi gond, de akkor monja meg, hogy csak ezt szereatné.Én már nem vagyok mai gyerek és nem csak beszélgetni akarok róla.

De mondom nencs ezzel semmi gond. Az is jó tud lenni.

45F

2018. jan. 29. 13:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ezt tapasztalom. El sem jönnek a talira. Vagy tucatszor estem pofára, és vagy nem jelentkezett többé, vagy a legrosszabb, mikor el se jött.

Eddig 1 volt a 100-ból aki tényleg eljött, és csináltuk is.

2018. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2018. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Èn se találtam még olyan fiút aki megszopatott volna.
2018. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én cumiztatnék (és még másra is hajlandó lennék), de még nem találtam olyat, akivel kölcsönösen tetszettünk volna egymásnak. Mondjuk én csak egész fiatal srácot szeretnék így intim közelségemben látni.
2018. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!