Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mindenki máshogyan csókol?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki máshogyan csókol? Netán van olyan, hogy egy ember pontosan úgy csókol, mint egy másik?

Figyelt kérdés
mármint azt tudom hogy egy idő után egymásra lehet hangolódni :D de úgy általánosan.vagy van különbség aközött,ahogyan a férfiak és ahogyan a nők csókolnak?

2018. jan. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még azok között is van különbség, ahogy különböző nők vagy különböző férfiak csókolnak, nemhogy a nemek között...
2018. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)) arra vagyok kíváncsi,hogy számtalan módon,technikával lehet csókolózni,vagy van egy általános/megszokott technika mindenkinél(ami egyénenként hasonló)?
2018. jan. 29. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze van egy bázis, egy alap, hogy hova kell a szájat rakni, de azon belül mindenki máshogy csinálja. És mindenki mástól izgul fel. A ti feladatotok eltalálni azt, ami mindkettőtöknek jó.
2018. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Hát nekem pont az a csaj csókolt a legrosszabbul, akinek a legnagyobb volt előtte a pofája hogy ő tanította meg az előző 2 barátját csókolózni.


Ahhoz képest fogazott, 2x akkora vagyok mint ő, de be tudta kapni a fél fejem. Gusztustalan volt.

2018. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Emberfüggő hogy kire milyeb hatással van. Asszony mellett voltak már nem is egy szexkapcsolatom fiúval (ő engedélyével) és volt amelyik csókján jobban felizgultam.
2018. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte válaszokat!!:)
2018. jan. 30. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy nincs két egyforma ember, úgy nincs teljesen két egyforma technika sem borítással.:)
2018. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!