Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányszor éreztetek eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor éreztetek eddig zsigerből jövő szexuális vonzalmat egy másik ember iránt? Miben nyilvánult ez meg? Ellen tudtatok/akartatok állni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Többször, de háromszor volt olyan, hogy lett belőle valami.

A poén az, hogy 3 különböző nő, de ugyan az a kinézet és kisugárzás(mintha testvérek lettek volna).

A fő poén, hogy ahogy én rájuk, ez a három nő ugyan úgy rámkattant, szinte két másodperc után éreztük, hogy nekünk bizony kell!

Aztán úgy is lett és mindegyik esetben olyan szenvedélyes szeretkezés lett belőle, hogy ha máig rágondolok érzem, hogy merevedek.

Annak idején írtam ki erről kérdést, de a modik nem tolerálták.

Nem tudom miért???

2017. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Hogy hányszor éreztem szexuális vonzalmat zsigerből? Több száz alkalommal életem során. Ha szemezek egy szép nővel, esetleg beszélgetünk, sokszor pillanat alatt felizgulok.


2 dolog miatt nem feküdtem le ekkora mennyiségű nővel:


1. Nyilván ehhez két ember kell.


2. A józan eszem.

2017. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a főnökömmel van ilyen viszonyom. Ő szopatna én meg zsigerből basznám nyakon. Idáig sikerult ellenállni a kìsértésnek.
2017. máj. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi első,nem tudom mi bajuk lehetett a kerdeseddel.

Én három alkalommal éreztem ilyet,hát,hogy is mondjam elég ilyesztő ,nem csak sima kívánásról van szó,olyan mintha nem is én lennék...

Második mi szerintem nem egyről beszélünk.

2017. máj. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!