Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kapcsolatban élek, de nem múlik el a vágy. Nem tudom mi lenne a helyes ebben a helyzetben. (Lent részletesebben)

Figyelt kérdés
Szóval, 19 éves vagyok, és jó pár éve izgatnak a fiúk, tudni akartam, hogy élőben is bejönne-e, és a nyáron sikerült is kipróbálnom egy kedves sráccal. Viszont rá nem sokkal összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, akivel nagyon jól megvagyunk, minden szuper. Viszont időnként nagyon felerősödik bennem a vágy a fiúk iránt, hogy a nyári srác is szívesen ismételne, és én is, viszont kapcsolatban vagyok. Úgy érzem, komoly párkapcsolatot csak lánnyal tudnék elképzelni, heteroként is élek, viszont nagyon izgat a másik nem továbbra is, és szeretnék még élményeket szerezni. Viszont ha megint találkoznék a fiúval, bár csak testi dolog lenne, egyből eszembe jut, hogy az is megcsalás. Szóval eléggé vívódok magammal, valaki volt már hasonló helyzetben, esetleg tud tanácsot adni?

2018. febr. 3. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Én voltam, illetve vagyok hasonló helyzetben. Én nem próbáltam fiúval, csak szerettem volna,időnként erős volt a vágy ! Lett barátnőm, megnősültem, gondoltam elmúlik ! DE NEM MÚLIK ! Végül engedtem egy csábításnak, és pár évvel ezelőtt kipróbáltam egy szimpatikus sráccal a közös orált. Pár havonta van egy ilyen alkalom. Valójában megcsalom a nejem, de mégsem teljesen. Ez csak szimplán szex. Nem fogom elhagyni,sem érzelmileg hanyagolni. Tanácsot nem tudok adni ! Még nem vagy nős, megmondhatod a lánynak,hogy vannak ilyen vágyaid. Vagy elfogadja, vagy elhagy ? Arra készülj, hogy a fiúk utáni vágy nem fog elmúlni 60 éves korodban sem ! (főleg mivel próbáltad ) A többi a TE döntésed !
2018. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ, és igen, talán nekem is ez a forgatókönyv működne a legjobban :D én sem érzem, hogy rendszeresen, hetente vágynék egy fiúra, de pár havonta nagyon felerősödik, és én sem hiszem, hogy elmúlna. Emiatt félek, hogyha elhagyna emiatt a barátnőm, egy ennyiért :/ És akkor jól gondolom, hogy neked is titkos dolog ez?:)
2018. febr. 3. 15:52
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
"valójában megcsalom a nejem, de mégsem teljesen. Ez csak szimplán szex." Na látod, ezt hívják megcsalásnak, akármivel is magyarázod a bizonyítványod. Gerinctelen vagy, ennyi. Legalább magadnak ne hazudj ha már a feleséged ennyire semmibe nézed.
2018. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem is ez az álláspontom, hogy ez megcsalás, de én azért nem hívnám az elsőt gerinctelennek. Ha ő magaban lerendezte, és így jónak érzi, akkor miért kéne kockáztatnia az amúgy működő házasságát? Nem olyan könnyű itt dönteni, hidd el :/
2018. febr. 3. 16:03
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert a feleségével szemben nem fer.
2018. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Mer a feleségével szemben nem fer.
2018. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is biszex vagyok, de fontosabbnak érzem azt hogy hűséges és őszinte legyek ahhoz akit szeretek, mint a vágyaim. Nem vagyok ösztönlény.
2018. febr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Ingoványos terület, azt kéne eldönteni, hogy a megcsalás milyen kategóriába tartozik :érzelem vagy erkölcs ? Mert már ez a kettő is zavaros kapcsolatban van egymással. Attól, hogy egy ember kiéli a biológiailag belékódolt vágyait, az a partnerével kapcsolatban (akiben nincsenek meg ezek a vágyak) miért lenne elítélendő ? Megcsalás az, ha vannak olyan kielégítésre sarkalló belső lelki vagy testi igényeink, amelyek az élettársunkban nincsenek meg és mi mégis kiéljük ?? Ezek csak kérdések, a válasz nem egyszerű és nem egyértelmű. Ha szeretek meginni néha 1-1 pohár szeszesitalt, de a partnerem antialkoholista, akkor ne igyak ? Ha szeretem az operát és a komolyzenét, akkor a partnerem nélkül mégse menjek Operába vagy hangversenyre ? Ha a partnerem meggyőződéses vegetárius, akkor ne egyek sült oldalast ? Persze, mindennek vannak következményei, amelyek vagy felszínre jönnek vagy nem. De egy életre elnyomni a belső késztetéseket, az testi tünetekhez is vezető pszichés gondokat okoz.
2018. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sok mindenben egyetértek, főleg abban, hogy nem lehet, nem is tudnám elnyomni ezt a vágyat...és akkor ezek szerint, sokak elvei alapján emiatt véget kéne vetni a kapcsolatomnak? Azért, hogy érzelem nélkül, néhány alkalommal testi közelségbe kerüljek egy fiúval? Vagy ha nem akarom, akkor úgy néz ki el kell nyomni ezt az érzést, amit meg is teszek, már egy jó ideje :/
2018. febr. 4. 08:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
"Ha ő magaban lerendezte, és így jónak érzi, akkor miért kéne kockáztatnia az amúgy működő házasságát? " Mert egy kapcsolatban kevés ha az egyik félnek jó valami, a másikat közben elárulják, hátba támadják. Ez a házasság nem működik, hisz hazudozáson meg a másik átverésén alapul, miközben kihasználják. Szerinted mit érezne az a nő ha tudná? Te mit éreznél ha utólag kiderülne hogy a párod évek óta félrekefél, utána meg mosolyogva hazamegy és megölel? Rendben lenne csak mert ő "lerendezte magában"?
2018. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!