Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok arról hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy aki "más" mármint nem heteró annak a gondolkodása máshogy van bekötve vagy teljesen normális? Mit tegyek ha nem fogadnak el? Mi a helyes?

Figyelt kérdés

Èn biszexnek tartom magam mert nem döntöttem el mèg kihez vonzódjak..sőt nem tudom eldönteni mert mèg nem jött az èletembe olyas valaki aki feltette volna az i-re a pontot. Egyszer mindenki megtalálja a párját? Csak mert èn aggódok, fèlek azèrt mert csúnya vagyok vagy mert túl lelkizős ès nincs önbizalmam de nem tudom honnan szerezhetnèk. Mi lenne számomra a megfelelő ismerkedőhely? Budapesti vagyok ès 18/L

Szeretnèk pár barátot,ès kapcsolatot.



2016. aug. 8. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Nézd... Attol még hogy tanácstalan vagy nem biztos hogy biszexuális vagy... manapság annyira könyen dobáloznak a nemi hovatartozássukkal hogy lényegében fogalmuk sincs hogy pontosan mit jelent, vagy hogy pontosan miröl is szol az a dolog. Ha biszexuális lennél nem lennél tanácstalan akkor elfogadnád hogy aki jön jön...


Az meg hogy csunya vagy... Ez egyén függgő. Lehet hogy a Szomszéd pékségben az egyik eladó srác csunyának tart és mondjuk az évfolyamtársad sem tart szépnek... De ez egy pár ember. Az éremnek két oldala van. Lehet, hogy valakinek csunya vagy, de valakinek meg csodaszép... Nem a külsö teszi széppé a nőt hanem az aki ott van mellette és aki miatt az a nő sugárzik. :) Nem létezik ronda nő, csak igénytelen.

És ismerkedni meg bárhol lehet... Itt is a temetkezésen és bárhol neked kell eldöntened hogy kikkel akarsz ismerkedni. Pár nagypofájú tinit itt is találatsz meg a blahán is.

okos embert kevesebbet elszortan. Olyat meg aki neked is megfelelne... Hááát ezt neked kell tudnod hogy milyen a pasi ieálod.

2016. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!