Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tttssj kérdése:

Biszexuális vagyok? Nem tudom. Ti mikor jöttetek rá, hogy azok vagytok? Mi vezetett ide, hogy azok lettetek? F27

Figyelt kérdés

2018. febr. 15. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Miből érzed ezt?
2018. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
17 évesen. Mi vetett ide? Semmi, így születtem. 19L
2018. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Remélem nem bánod, ha egy nő is válaszol.

33 éves vagyok, és az utóbbi 1-2 évben fogalmazódott meg bennem teljesen határozottan, hogy a saját nememhez is vonzódok. Egyébként már általános iskolás koromban is éreztem, hogy valami megmagyarázhatatlan kötődést érzek néha nők iránt. Ezek általában a tanáraim voltak, akik 10-15 évvel voltak tőlem idősebbek. És a mai napig a tőlem idősebb korosztály vonz. Gondolom így születtem :) Ennek ellenére sosem voltam nővel.

2018. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Már egészen kicsi koromban természetesnek vettem, hogy érdekelnek a lányok, meg a fiúkat is kedvelem. Persze később ez feledésbe merült, nagyban befolyásolt a környezetem és a heteronormatív nevelés. Ezért valahogy mindig úgy gondoltam, hogy teljesen normális és természetes, ha valaki a saját neméhez (is) vonzódik, csak azt nekem nem szabad :D


Aztán, az első kapcsolatom során azon kaptam magam, hogy a barátommal rengeteget beszélgettünk, és ha szóba kerültek más lányok, együtt dicsértük őket, hogy milyen csinosak, kedvesek, stb, és igazából ő hozta fel, hogy talán nem vagyok semleges feléjük sem. Ezen elgondolkodtam, pár hét után igazat adtam neki, ennyiben maradtunk. Jóval később, mikor már véget ért a kapcsolatunk, megismerkedtem egy lánnyal, akivel aztán együtt voltunk egy jó ideig, és igazából nem is tudom tovább fűzni a történetet.


Neked annyit tanácsolnék, hogy próbáld meg elengedni azokat az elveket, amik gátolnak abban, hogy felfedezd magadban, mi az igazság. A biszexualitás nem fekete-fehér, tehát nem feltétlen azt jelenti, hogy egyenlő arányban vonzódsz a két nemhez. Csak lazíts, és remélem rájössz a válaszra!


22/L

2018. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
17 éves koromban volt egy kicsi szórakozás az egyik fiú osztálytársammal. Utána volt két nővel élettársi kapcsolatom. De nem tudtam a fiúk utáni vágyaimat elfolytani, úgyhogy 30 éves koromban kezdtem el pasizni és azóta elfogadtam hogy ilyen vagyok.
2018. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
13 éves koromban volt az első szexuális kalandom saját nememmel. Azóta játszok két kapura, de párkapcsolatot csak az ellenkező nemmel tudok elképzelni, létesíteni.
2018. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Kamaszkorom óta érzem hogy mindkét nem vonz. De párkapcsolatot én is csak nővel tudok elképzelni.
2018. febr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Így születtem, bár nem volt még nővel kapcsolatom.

34, bi, nő

2018. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen
2018. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Én még nem voltam 13 egészen. A sok erőszakoskodás.
2018. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!