Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A párom nagyon kipróbálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon kipróbálná lánnyal. Van-e itt aki bevezetné a rejtelmekbe Szegeden?

Figyelt kérdés
Ne légy rest írd le hogy mit tennél vele.... Pasik off !!

2018. febr. 16. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Kihajitanam, mint macskat szni.
2018. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Valamiért megértem hogy nem akarsz férfi véleményt hallani,az elfogultság miatt,én bisexuális vagyok és bízom benne kicsit tudok segíteni saját tapasztalataim alapján.Szerintem ha a párod ki akarja próbálni, nem biztos hogy jót jelent a kapcsolatotokra nézve az hogy valaki mással szeretne lefeküdni rajtad kívül azt sejteti hogy olyasmit is szeretne amit te nem tudsz neki megadni, én azt javaslom hogy puhatold ki mennyire fontos ez neki........Ha nagyon fontos akkor csak rád van bízva mennyire akarod ezt eltűrni ha annyira nem csak pl egyszeri és kalandozna nem a világ vége de próbáld rábeszélni akkor már a hármasra.. nem miattad hanem azért hogy az aktus közben ott légy és lásd hogy a párod hogy éli meg mit él át és jobban megismerd hogy tudd a jövőben mire számíthatsz tőle illetve hogy a te részvételed nélkül ne lépjen mással belsőséges intim kapcsolatba ezt főleg lelki kapcsolatra értem aktus közben(ha ott vagy valószínüleg nem fog annyira elrugaszkodni tőled.Tudom baromi zavaros ha jobban érdekel a téma írj rám és talán többet is tudok segíteni.
2018. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Akkor gondolom ot se zavarja, ha te meg mas novel akarod kiprobalni. Igy egyenlo.
2018. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd neki, nem fog jóra vezetni hosszútávon a tiltakozásod. Ha meg menni akar tőled, úgyis fog, ez még a jobbik eset, ha lekommunikálja veled, inkább örülj neki. Ha tetszeni fog neki, ez egy olyan dolog, ami ellen nem tehet.
2018. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem tudom kinek van igaza de szerintem nem biztos, jóra vezetne ahogyan írtátok... de abban az esetben mi van ha szeretné hogy én is ott legyek, magyarán szólva nem a hátam mögött szeretné ezt kipróbálni s az sem biztos, hogy a próba után ismét akarná... elsőre szerintem csak kíváncsiság ez a tipusú sex
2018. febr. 17. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!