Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van büntudatom amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van büntudatom amikor fiúval vagyok?

Figyelt kérdés

Vagyis utána sokszor büntudatom van. Nagyon kivánom de aztán megbánom és nem is akarok újra talizni.


Megismertem egy srácot elmentünk moziba este nála ittunk szülei elmentek szóval kettesben és kellemesen elvoltunk este az ágyban ugy be inditott csók meg minden de másnap nem akartam vele csevegni egyből mentem haza és amikor irogatott hogy mikor tali újra gyere gyere tali tali akkor ugy éreztem hogy ez sok és nincs kedvem vele talizni max havonta 2-3alkalomszor tényleg jó volt vele de zavart hogy rám cuppan.


mi a gond velem? mert mindig ez van hogy félek ki adni magam minnél kevesebbet tud rólam annál jobb ugy érzem.



2018. febr. 16. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező nem volt valami nagy csalódásod régebben ami befolyásolhatja a kapcsolataidat másokkal?Lehet azért zárkózol be ennyire mert félsz érezni mások iránt mert így bánthatnak is.Ezért inkább bezárkózol.
2018. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos volt igen akiben nagyon megbiztam ő meg elárult.
2018. febr. 16. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi az ok nálam is ugyan ez volt... ne agódj elfog múlni csak találkozgass másokkal és majd alakul, ha találsz egy tapasztalt srácot lefogja vágni mi a helyzet és ha megérdemled küzd érted hogy megbízhass benne, utána meg ami a csövön kifér:)
2018. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!