Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Össze vagyok zavarodva. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem vonzódtam a nőkhöz, sőt, egyenesen irtóztam a gondolatától is, hogy 2 nő "úgy" egymáshoz ér. Nemrég azonban megismertem valakit, és folyamatosan csak arra tudok gondolni, hogy a közelében szeretnék lenni, jó lenne beszélgetni, hozzáérni. Ha csak ránézek, pillangók repkednek a gyomromban.

Nem vagyunk csitrik már. Mindketten családosok vagyunk. Igazából pont ezért gondolom, hogy tök esélytelen, hiszen abszolút hetero. Bár amíg nem láttam meg, magamról is ezt gondoltam.

Hati 1-2x találkozunk maximum, akkor is csak néhány percre futunk össze, lényegében munkakapcsolat van közöttünk.


2018. febr. 19. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd lesz más is. :)
2018. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak munkakapcsolat, pillanatokra talalkozás ami lehet akkor nehéz dolgod lesz. :(
2018. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, hogy akarok-e bármit is. Néha persze majd megveszek, csak tudjunk pár szót váltani, mert addig is a közelében vagyok, de aztán meg azt gondolom, hogy totálisan nem vagyok normális, hiszen mindkettőnket férj és gyerekek várnak haza.
2018. febr. 19. 15:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt a kérdést kellene feltenni magadban, hogy nem lehet-e, hogy eddig elnyomtad az érzelmeidet és / vagy nem vettél arról tudomást, hogy biszex vagy?
2018. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig tudtam magamról, hogy biszex vagyok, a barátnőm azt állította, hogy sosem nézett úgy a nőkre, egészen addig, még nem találkoztunk. Ennek már lassan két éve, én kezdeményeztem, először persze vonakodott, de utána már ő akarta. Azóta szeretők lettünk, havonta-két hetente találkozunk, mindketten férjnél vagyunk és vannak gyerekek is. Nem is olyan lehetetlen dolog ez! :)
2018. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ha egy férfi írja, hogy a felesége, gyerekei mellett férfi szeretője van, akkor az persze elfogadhatatlan, és undorító. A legjobb szakítani vele, mert egy k*csög.

Akkor hogy is van ez?

2018. febr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönök mindenféle választ. Sokat segít már csak a gondolkodásban is, hogy akarok-e egyáltalán bármit is.
2018. febr. 21. 08:20
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én feleségem lennél nagyon örülnék , ha egy ilyen kalandba sodródnál . Én a helyedben bevetném a női praktikát . Frizura , ruha dicsérgetés , diszkrét simítás- simogatás . Szexről beszélgetés , történetek említése ( persze lányok között ) - aztán csak elindul valami kíváncsiság .....
2018. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Bizony el kell döntened, hogy belevágsz-e! Ha igen a válaszod, akkor pedig óvatosan közeledhetsz, vagy kerek-perec elmondhatod neki, hogy mit érzel. Ez személyiség függő.Vagy kezdeményezz egy alkalmat, amikor megkérdezheted tőle, hogy el tudja-e képzelni magáról, hogy ilyen érzései legyenek a dologgal kapcsolatban.(Mert a te fejedben már megfordult ez.)
2018. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk olyan élethelyzetben, hogy lehessen kezdeményezni ennyire privát beszélgetést.

Ma mindenesetre volt olyan helyzet, hogy "véletlenül" is és szándékosan "muszájból" is hozzáértem. És figyeltem, néztem, és csak szimplán jó érzés volt a közelében lenni.


Néha azt gondolom, hogy nem vagyok normális :s

2018. febr. 23. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!