Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, lányok, hol és mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, hol és mikor történt meg az első szexuális élményetek azonos neművel?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Kort es nemet!

2018. márc. 1. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Olyan 20-21 éves lehettem, amikor kíváncsiságból lefeküdtem az egyik barátnőmmel. Azóta még voltam együtt 1-2 lánynak, de nem vallom magam biszexuálisnak, csak kalandozás volt. 35/N
2018. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Pedig biszexuális vagy.

16 évesen, fesztiválon sátorba, egy barátnőmmel.

19/l

2018. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Izgalmas a téma :)


Én egészen fiatal koromban, úgy 12 lehettem, amikor először vettem faszt a kezembe.

Ekkor a nemiségről és a nemi vágyról semmit nem tudtam.


Edzés után késő délután érkeztem haza a félhomályos lakásba.


Csak a 10 évvel idősebb féltestvérem volt otthon, aki épp önkielégített. Amikor megláttuk egymást, ő nem hagyta abba, hanem megkért, hogy folytassam neki.


Mint írtam, a szexualitásról semmit nem tudtam, de szívesen megtettem neki, s élvezésig vertem a farkát. Kért arra is, hogy szopjak neki, de azt nem csináltam.

Ez a farokverés a félbátyámnak pár alkalommal még megismétlődött.


De ekkor kezdtem el magamnak is csinálni :)


Lánnyal 16 évesen vesztettem el a szüzességemet egy somogyi kis faluban.


Lajos

2018. márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

19 voltam, mikor egy szilveszteri bulin végre a következő szintre léptem azzal a lánnyal, akivel később együtt voltunk huzamos ideig. Nagyon feszült volt már köztünk a hangulat, sokáig flörtöltünk és kerülgettük egymást, csak én nem voltam biztos a dologban. De a mai napig úgy érzem, az az este volt az egyik legjobb, ami eddig történt velem.


22/l

2018. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Miután eddig mindegyik választ lepontoztátok valamiért, itt egy újjabb lepontoni való.


24-25 éves voltam, amikor egy idősebb férfi egy parkban lesz*pott. Ugyanott, pár nappal később, én is lesz*ptam egy másik férfit

2018. márc. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én 12 évesen vertem ki egy haverommal, először csak előtte,majd egymásét, aztán már le is szoptam.
2018. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Én 12-13 éves koromban szoptam a 2 szomszéd fiút. Nem igen tudtam, hogy mit és miért csinálok, de kellemes volt, izgalmas volt. Ők még kevésbé tudták, hogy miről van szó. Még kopasz volt a kukijuk, de azért felállt mind a kettőjüknek elég keményre.Csak egyszer történt. Később egy másik szomszéd fiút megkértem, hogy fogja meg a farkam és húzogassa. És megtette. Nekem jól esett. Ez is talán kétszer-háromszor történt meg.18 lehettem, amikor egy idősebb férfi élvezésig leszopott. Ez volt az első valójában.
2020. máj. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bandi1398 ***** válasza:
100%
21 éves voltam a neten ismertem meg. Sokáig nem mertem lépni, de aztán nyáron elhívtam magamhoz ahol kivertük és leszoptuk egymást.
2020. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!