Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek már biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Király Péter 1 kérdése:

Szerintetek már biszexuális vonzódás ha tetszik, izgat ha egy másik fiúval ketten vagyunk egy lány lukában? Csodás élmény volt érezni másik péniszt, meg lányt is együtt.

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkről szoktam én is álmodni.
2018. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Minimális fokú lehet, de csak azért, mert még élvezted is, ahogy leírod. Nekem is volt benne részem, de én csak a nő kedvéért mentem bele , hogy ketten toljuk egy lyukba, de én nem nagyon élveztem őszintén, hogy közben haver farka hozzáért az enyémhez. (igaz majdnem szétszakadt a csaj, mert nekem jó vastag még szerencséje volt, hogy havernak vékonyabb :D).
2018. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak a csajban értetek egymáshoz a másik sráccal, az még messze van a biszexualitástól. Főleg, ha ezen kívül más nem történt köztetek.
2018. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!