Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányokat honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányokat honnan lehet megismerni szerintetek?

Figyelt kérdés

Én is biszexuális vagyok és van egy lány aki a csoportban általában először a lányokra néz és láttam, hogy az egyik csajt végig is mérte. És mindig nagyon nőiesen, elegánsan öltözik, szerintetek akkor ő vonzódik a lányokhoz?

És hol vannak biszexuálisok?



2016. júl. 26. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ők is köztünk élnek :D Amúgy szerintem max arról ha,figyeled és a csajokat is megnézi. De még ez sem fix mert néhány hetero is megnézni a lányokat. Azthiszem erre nem tudok jobbat de kíváncsi lennék. 21/Bi/L
2016. júl. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ezt en sem tudom soha megallapitani. :/ Nehez... Sok hetero nô nagyon megteveszto modon mer meg masokat,de ok csak sajat magukhoz hasonlitjak,megnezik a ruhajat,kritikus szemmel (stb) teszik. Annyiban latszik neha h hetero,ha valami fintor/feltekenyseg fele ul ki lathatoan az arcara.


Egyebkent passz. Komolyan mondom,kene valami egyertelmu egymas kozotti jelzes,mert minden leszbi/bi azon szenved,hogy most XY hetero vagy sem. :D Jo tudom,van az a vekony piros karkoto vagy mi,de egyreszt nem lattam meg senkin,masreszt bena...


Az a helyzet hogy pl rolam sem gondolna soha senki,hogy szeretem a noket. Nehany kozelebbi barat tudja,egyebkent titkolom(vallasos csalad),meg hat parkapcsolatom is eddig csak pasival volt...:/ Flortolni nem merek novel,ugy is 99% mindig azok tetszenek a legjobban akik heterok. Max szolidan megnezem de azt is altalaban ugy h ne vegye eszre. A legnagyobb ,,flortolesem" az volt h a szemebe neztem hosszabban. X) Ha tul sokaig pillantgattam valakire-le is szoktam rola- altalaban rossz neven vettek...

A megjelenesem noies,egyebkent legbelul fiusnak gondolom/erzem magam de ebbol ranezesre semmi nem latszik. Azt hiszem soha nem fogok tudni ,,becsajozni". :( Egyetlen remenyem,hogy -talan- ha lesz mar sajat keresetem elmegyek egy leszbikus barba/bulizohelyre vagy mi a fene az... 18/L

2016. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Finom jelzés, visszajelzés lányok! ;)


A hetero 1+1=2% túl csak életvitel. ;)


Fiúknál számos jel van, a lányoknál is, bár ott már viselt kevesebb.


Mivel sok homofób is olvassa, na azért nem kezdek itt írni ilyeneket.


De egy van ami kétértelmű a bal csuklón a fiúknál a bordó fonal lazára kötve. Az lehet egy buddhista jel, és melegek is használják - belőlük én még csak passzívon láttam.

2016. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is nőiesen és elegánsan öltözködöm, mégis bi vagyok.:D Ebből soha nem fogod leszűrni, ahogyan abból sem, hogy kiket bámul, mert - mint előttem írták - a heterók is megnézik a csajokat, maximum más szemmel. Kérdezz rá vagy próbálkozz be, előbb-utóbb kiderül.:D
2016. júl. 30. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!