Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy ő egy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ő egy biszex férfi? Vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Futólag évek óta ismerem, egy utcában lakunk. Kb. 3-4 havonta haverokkal együtt szoktunk menni bulizni. Családja van, gyereke(de már régóta nincsenek együtt). A viselkedése mindig, minden helyzetben férfias, a hangja és a külseje is teljesen az. Sőt, szerintem a 100% heteróknál is férfiasabbnak tűnik. Részegen is teljesen az, de olyankor néha ilyeneket csinált:

Mindenkit szeret ölelgetni, puszi arcra, de ritkán. Ezeket sem "b***san" csinálja. Egyszer volt olyan, hogy megfogta a fejem mindenki előtt, a homlokához odahúzott, és azt mondta, hogy nálam normálisabb emberrel még nem találkozott(volt egy kisebb vita az én tesóm, és az ő tesója között, én nem szoltam bele, ezt is mondta), szeret, és nem az alkohol beszél belőle. Ekkor megkérdezte, hogy haragszom-e rá, mert semmit nem mondtam, csak annyit válaszoltam, hogy nem. Nem tudtam megszólalni sem, ilyesmi még nem történt velem, és mindenki minket nézett.

Amikor rá nézek, és ő kicsit távolabb van, akkor néha rám szokott kacsintani. Hiába látják mások ezt is, de őt úgy látszik nem érdekli. Újévkor sírtam(az elmúlt rossz 1 év miatt), a többiek is, de ő odajött hozzám, és engem próbált megvígasztalni. Szerintem ő sejti, hogy én a fiúkat is szeretem. (Egyébként még nem voltam együtt soha/sehogyan fiúval.)

Volt olyan alkalom, hogy átölelt és én megpusziltam a nyakát. Ő nem reagált semmit akkor, de pár hónap múlva a következő buliban ő is megpuszilt a nyakamnál. Én sem reagáltam semmit. Legutóbbi buliban az egyik ismerős mondta rám, hogy b***. És ő ezután is kacsintgatott rám. De egy kicsit ideges voltam, és nem nagyon foglalkoztam vele. Amikor mondani akart valamit, rá sem néztem, nem figyeltem. Látszott rajta, hogy megharagudott rám.

Azóta nem beszéltünk, és nem is szokott már hozzám szólni sem.


Mi a véleményetek erről? Hogyan kérdezzem meg tőle, hogy mit akar?

Jó lenne valami kétértelmű kérdés.:D Mert ha konkrétan kérdezem, és nem azt akarja, akkor nagyun fura helyzetbe kerülnék. Attól tartok, hogy elmondaná mindenkinek.

Nem akarok tőle semmi komolyabbat, azt akarom, hogy maradjon meg barátomnak, ha az akar lenni. De ha mást akar, én abba is bele mennék.

Én elfogadom, bármit is válaszol.


2018. márc. 6. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
elképzelhető
2018. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!