Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerepet játszik az, hogy...

Szerepet játszik az, hogy nincs sorkatonaság abban, hogy a mai fiatal férfiak között rengeteg olyan van, aki képtelen szót érteni a női nemmel?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy emiatt kiveszett a férfiasság sok férfiból? Vagy a kettőnek nincs köze egymáshoz?

2017. jún. 17. 23:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen sok köze van hozzá. Nézd meg Ausztriát, ők csinálják jól. Náluk van sorkatonaság és ahelyett, hogy nőkkel szót értenének, helyette átoperáltatják magukat, vagy egyszerűen szakállas nőként tetszelegnek. A sorkatonaság jó hatással van a társadalomra!
2017. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%
Ki tudja? Lehet mivel a nők egy része is úgy gondolja, hogy a konyhában a helyük így szimpatikusabb számukra egy olyan férfi aki jó az alá fölé rendelt viszonyokban, amit a katonaságnál meg lehet tanulni, mert ott a visszapofázásról elég hamar leszoknak az emberek.
2017. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmi köze hozzá. A férfiassság nem azon múlik, hogy valaki volt sorkatona, vagy nem. Na meg minden változott az évek alatt, a női nem is, egészen máshogy kell hozzájuk közeledni, mint mondjuk 20 évvel ezelőtt.
2017. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Miért kérdező, neked oktatták a kulturális udvarlást a honvédségnél?
2017. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Igen. A sorkatonaság alatt tanítanak meg csajozni és dugni. Ja várj.... Mégsem. Akkor viszont semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz. Mellesleg nem a sorkatonaságtól lesz férfias valaki. Most is vannak férfias férfiak, meg régen is voltak nyikhaj hülyegyerekek. Csak régen kevesebb volt és kevesebben vállalták fel ezt.
2017. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

valamiről lemaradtam vagy rossz laktanyába voltam?


nekem full alkoholista, kisebbségi komlexussal harcoló, anyukám se szeret, az asszony rég elhagyott mert egy tapló vagyok kiképzők és felettesek jutottak


ha ezektől tanulok csajozni most a seggem políroznák a csillagbörtönbe nemi erőszakért


a katonaságnak meg a férfiasságnak annyi köze van egymáshoz hogy mint a csöpögő csapodnak a disznóvágáshoz

2017. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem hinném.

Viszont mérget mernék venni arra,hogy akik nagyon szeretik a sorkatonaságot,azoknál magasabb az asszonyverők aránya is.

Szadista emberek,akik a sorkatonaságban élik ki az agressziót,ahol lehet a gyengébbet ba-szogatni,úgy,mint otthon a feleségét,ha nem azt teszi,amit mond.

2017. jún. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%

Azt vettem észre hogy pont azok kritizálják a "mai fiatalságot" és sírják vissza a sorkatonaságot, akiket a mai társadalom kiközösít. Se csajuk se barátnőjük.


Az ilyenek azt felejtik el, hogy a katonaságnál is ugyanúgy ők maradnának a "kitaszítottak" és nem azok akiket ők kritizálnak.

2017. jún. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Sorkatonaság alatt semmi férfiasat nem oktattak szinte csak takarítást.Ha valaki harcosnak akarja magát hívatni az menjen légiósnak.A "sorkatona voltam "szöveg kb olyan mint mikor Al Bundy a középiskolás futballkarrierjével próbált menőzni
2017. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
6%
Igen. Egyre több a páva.
2017. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!