Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt ilyen meleg/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen meleg/biszex fiúk? Meséljetek.

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal fogalmazzunk úgy, hogy összevesztünk. Azt tudni kell, hogy ő nagyon tetszett nekem, mostmár ez erősen kezd(ett) átalakulni a részemről is csak barátsággá (biszex vagyok). Én egyszerűen megpróbáltam elfelejteni, mivel úgy éreztem, hogy bár az életem fontos része, mégis jobb ha elengedem. Viszont olyan dolgokat írt, ami miatt elkezdtem gondolkozni, hogy még talán menthető és ő is nagyon szeretné. Elértem nála is azt az elhatározási pontot, hogy el kéne mondanom neki mi a helyzet.


Valaki volt már ugyanilyen helyzetben? Hogyan reagált a másik fél? Szerintetek jó ötlet lenne elmondani neki?



2018. márc. 11. 23:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként 97-98% körül valószínű, hogy magában azzal nem lenne baj, hogy nekem a fiúk is tetszenek, de azt nem tudom hogyan fogadná, hogy ő is teszett nekem és nyilván azért 100%-ig ez nem múlik el.
2018. márc. 11. 23:44
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak az őszinte beszédnek van értelme, különben is szóból ért az ember.
2018. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele!

Mondd el, mit gondolsz, érzel!

ha gerinces vagy, ha tudod tartani a beszélgetés során megállapodottakat, akkor nem lehet gond!

Nekem is van egy hetero barátom, a kit szerelemmel szeretek. De mivel Ő megmondta, hogy köztünk "olyan" soha nem lehet, én tartom magam ehhez.

Legalább hetente elmondom neki, hogy szeretem, kívánom, de ennél többet nem engedek meg magamnak!

A barátságunk azóta is kiválló!

2018. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem lenne túl önző ez? Hiszen szüksége van rám (azaz valakire, akivel ilyen barátsága lehet, amit nem olyan könnyű találni), viszont ha elmondom neki, akkor szerintem érthető okokból nem biztos, hogy minden úgy menne mint eddig, és elveszik a barátság.

2018. márc. 12. 15:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjobb barátommal vagyok / voltam ugyanebben a helyzetben.

Tudniillik, én meleg vagyok, ő pedig heteró. De nem az a homofób típus.

És nagyon bejött nekem, csak rá gondoltam, de tudtam, hogy vele esélytelen, így egyre nyomasztóbb volt vele lenni, és ez egy idő után kezdett ez rámenni a kapcsolatunkra, így muszáj voltam ezt megbeszélni vele.

Tulajdonképpen elég durva beszélgetés volt, ugyanis én egy délután alatt mondtam el neki, hogy meleg vagyok, és hogy odáig vagyok érte. Tudtam, hogy heteró, viszont nem volt mindig teljesen egyértelmű, így hát most vagy soha alapon túl estem rajta.

Életemben nem izgultam még ennyire.

A szörnyű az az volt, hogy nem is fogadta túl jól. Utána ostoroztam magam hogy én hülye, elrontottam az életem, soha ilyen barátom nem lesz többet. De tényleg, 2 napig utána nem is beszéltünk.

Aztán 3. nap rámírt,hogy ő sokkot kapott a dolgoktól, és sokat gondolkodott ezen, majd rájött, hogy én erről nem tehetek végülis, így ő próbál így elfogadni. Meg hogy egy jó barátság ezen nem akadhat fenn, mivel eddig sem ez tartott minket össze, élünk úgy, ahogy eddig, azzal a feltétellel, hogy én is elfogadom azt, hogy nem meleg, és nem mászok rá. Ekkor jöttem rá, hogy amiket ezelőtt félreértettem nála (ölelés, néha bújás, meg sokat beszéltünk a kiverésről, dehát kamaszok voltunk...), ő így mutatta ki, hogy legjobb barátok vagyunk.

Ez a dolog 4 éve történt, és mi sem változott köztünk, max annyiban, hogy ő is mesél a csajügyeiről, én is mesélek a pasikról. Ugyanúgy a legjobbak vagyunk.


Az én történetemmel azt akartam bizonyítani, hogy aki szeret, az így is elfogad, és nem akad fent ezen a dolgon, és ha állítotok fel hatátokat, igenis működik a dolog. Arra is fel kell készülnöd, hogy -bár nem ismerem a te barátodat- nem biztos, hogy sima ügy lesz, de ne ess kétségbe. Ha fontos vagy neki, akkor nem változik majd semmi, legalábbis ami a viszonyotokat illeti.

Amit viszont még tudnod kell, hogy ezután is neked lesz nehezebb; mégpedig csak barátként tekinteni rá, így arra kell törekedned, hogy az iránta érzett egyéb érzelmeidet vissza tudd fojtani - abban az esetben, ha ő nem vevő ezekre. Erre jó "gyógyír", ha találsz magadnak egy pasit. Másképp tényleg nehéz lesz, bár idővel könnyebben megy majd ez is.

Szóval fel a fejjel, és bátorság! :)

2018. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, ha nem mondod el neki a dolgokat, akkor biztos, hogy rá fog menni a barátságotok. Többet szeretnél tőle, mint egy barátság, és pont ez az állandó gyötrő érzés fog eltávolítani tőle (ahogy írtad is, már próbáltál pont emiatt távolodni tőle). Az ő részéről meg az lesz, hogy látja, hogy annak ellenére, hogy a legjobb barátja vagy, mégis titkolsz valamit előle, ami szintén nem lesz jó hatással. Ha valóban a legjobb barátod, akkor azután is az lesz, hogy bevallottad neki a dolgokat, ha viszont ezen múlik a barátságotok, akkor nem is volt igaz barátság. Esetleg azzal a résszel, hogy bejön neked teljesen, várhatsz kicsit, hogy hadd legyen ideje elfogadni, hogy a fiúk is bejönnek. Sajnos ez a téma sosem egyszerű és nyilván rizikós is. Viszont minél tovább titkolód előtte a dolgokat, annál jobban fogsz lelkileg kikészülni. Szóval hajrá, bárhogy is alakul utána, mindenképpen jobb lesz, mintha nem tennél semmit és elszakadtok végleg, miközben végig ott lebeg előtted, hogy de mégis mi lett volna, ha.
2018. márc. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szintén köszönöm a válaszokat!


Igazából azt tudom, hogy ő heteró, így ilyen szempontból nem is várok semmit, de az érzéseim nagyrészt már csak barátság, mivel jelenleg van más, aki tetszik és miatta szenvedhetek. 😂😕


Úgy tűnik tehát, hogy jobb lenne elmondani, már csak az a kérdés, hogy sikerül-e elég bátorságot gyűjteni. De végülis ő mondta egyszer, hogy mindent elmondhatunk egymásnak, remélem komolyan is gondolta.

2018. márc. 13. 00:59
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valaki más, aki tetszik, az csak jót jelent, mert így valóban könnyebb lesz a barátod iránt érzett dolgokon túllépni. A bátorsággyűjtés viszont már csak tőled függ. Azért hajrá! :)
2018. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a barátod teljesen hetero?

Nekem volt egy barátom, akivel több évtizedes barátság kötött össze. Én úgy tudtam, hogy nagyon hetero, és nem is adta jelét, hogy esetleg mégsem. Aztán történt, hogy egy esti sörözés közben megkérdezte, lesz*pnám-e. Ezután sokszor voltunk együtt, és nagyon jó volt vele. Szerelmesek nem voltunk egymásba, de vittünk a barátságba egy kis extrát.

Üljetek le egyszer a barátoddal beszélgetni! Öszintén beszéljetek meg mindent, a szexuális beállítottságotokat is, és azt is, hogy ki, hogy viszonyul a mássághoz, és mit éreztek a másik iránt. Ha igaz, jó barátod, nem ezen fog múlni a barátságotok.

2018. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Megmondom őszintén, ma szerettem volna vele beszélni ezzel kapcsolatban, találkoztunk is, de valahogy nem úgy alakultak a dolgok, 3 pont volt amikorra be tudtam tervezni a beszélgetést, abból kettő önhibánkon kívül nem jött össze, a maradék egy helyzetet meg elbeszélgettük más témában.


Ezen kívül egy ideje nem találkoztam vele, és “sajnos” (nem tudom, hogy idézőjelbe tegyem egyáltalán) szembesülnöm kellett azzal, hogy bár javult a helyzet barátság szempontjából, viszont ez közel sem 100%-os, és gyengébb mint ahogy eddig éreztem és vártam.


Nem tudom érdekelnek-e a fejlemények valakit, de abból indulok ki, hogy az ilyen történeteknél én várni szoktam a befejezést, így a közeljövőben megkísérlem megint ezt a beszélgetést, és megírom a történteket.

2018. márc. 14. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!