Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt ilyen meleg/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen meleg/biszex fiúk? Meséljetek.

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal fogalmazzunk úgy, hogy összevesztünk. Azt tudni kell, hogy ő nagyon tetszett nekem, mostmár ez erősen kezd(ett) átalakulni a részemről is csak barátsággá (biszex vagyok). Én egyszerűen megpróbáltam elfelejteni, mivel úgy éreztem, hogy bár az életem fontos része, mégis jobb ha elengedem. Viszont olyan dolgokat írt, ami miatt elkezdtem gondolkozni, hogy még talán menthető és ő is nagyon szeretné. Elértem nála is azt az elhatározási pontot, hogy el kéne mondanom neki mi a helyzet.


Valaki volt már ugyanilyen helyzetben? Hogyan reagált a másik fél? Szerintetek jó ötlet lenne elmondani neki?



2018. márc. 11. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Rendben, mi pedig várni fogjuk (vagy én legalábbis biztosan), hogy happy end legyen az események vége :)

5-ös válaszoló

2018. márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Oké! Én is kíváncsi vagyok a befejezésre.

#9 vagyok.

2018. márc. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Rendben.
2018. márc. 15. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!