Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex srácok kipróbálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex srácok kipróbálnátok, esetleg volt már h kipróbáltátok a szubmisszív szerepet BDSM-ben, egy másik férfival? Milyen volt, és nehéz volt rávenni magatokat?

Figyelt kérdés
2018. márc. 29. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Én domináns típus vagyok, ez a szerep amit te írtál sosem vonzott.


Inkább büntetni szeretek :)

2018. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Még nem próbáltam.. de fantáziálok róla erősen:)

Lányokkal domináns vagyok, viszont nagyon izgat milyen lehet a másik oldalon.. tulajdonképpen elég gyakran fantáziálok erről, úgyhogy nem is igazán értem mitől lenne nehéz rávenni magam? Ha én is akarom, akkor az nem valami kényszer:) Kell egy megértő biszex pasas, aki elfogadja a defekteimet, aztán jöhet a szórakozás.. sőt, idővel akár hármasban lánnyal is mehetne a menet. :) Szuper lenne!

2018. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam és azóta csak erre vágyok :)
2018. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az az oldal játszana, csak alárendelt semmi más.
2018. márc. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem próbáltam még, és nem is fantáziálok róla. Kellő mennyiségű alkohol után lehetséges, hogy belemennék, de részegen nem biztos, hogy élvezném is.
2018. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szexhintát kipróbálnám, ha keményen megdugnak benne.

22/F

2018. márc. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretném kipróbálni csak sub szerepet, lehetőleg nagyon nagydarab vagy nagyon kövér férvival
2018. ápr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én domináns voltam mindig, ami azért is izgalmas, mert nem szokták belőlem kinézni. Amúgy én utána tartottam furának magam, hogy tényleg van egy ilyen énem. Azóta már sokszor kipróbáltam. Nehéz fiatal, vékony és megbízható srácot találni, de ha találok akkor...:)
2018. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!