Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Igaz, hogy a sportoló lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a sportoló lányok hajlamosabbak a saját nemükhöz is vonzódni vagy nincs nagy összefüggés?

Figyelt kérdés

Elsősorban sportoló lányok válasza érdekelne, hogy mi a helyzet az ismerettségi körükben, de akinek van bármilyen jellegű tapasztalata a témában, szívesen veszem a válaszát!

21/L


2018. ápr. 1. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz sztem...

Meg most milyen sportra gondolunk?

Eleve vannak femininebb és masculinabb sportok.

Nem veheted egy kalap alá azt, aki thai boxol meg azt, aki gimnasztikára, tök más habitus kell a kettőhöz...

2018. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*jár
2018. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés, én arányaiban kb ugyanannyi nem hetero lányt ismerek azok közül aki sportol, mint azok közül akik nem.
2018. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyet értek Veled, vegyük például a labdarúgást. Az a tapasztalatom, hogy ebben a sportágban a legnagyobb talán a nemheterók aránya:) (amihez gyorsan hozzáteszem, hogy semmi bajom nincs vele!!)
2018. ápr. 1. 23:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Viszont a focis, küzdősportos lányok között lehet több biszex/leszbikus van mint a balettozók közt.
2018. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En roplabdas vagyok de itt nem jellemzo😊
2018. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a volt barátnőm sportoló volt és nem volt előttem se azóta lánnyal viszonya
2018. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Norela ***** válasza:

Én focizom, és ez egy tévhit. Igaz, h én biszex vagyok, de sokkal több a hetero, mint a nem hetero, a focista csajok között. Persze lehet h némelyik csak jól titkolja.. :)

Ahhoz nem kell lemenned focizni, h biszex v leszbi csajjal osszefuss, ugyanúgy elsetalhatsz mellettük az utcán :)

2018. ápr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!