Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csapatsportot űző, együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapatsportot űző, együtt öltöző fiúk. Tényleg ilyen gyakori? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a kérdésem hozzátok, hogy valóban gyakori köztetek a közös kiverés vagy akár az orális játékok egy-egy meccs előtt/után? Ezt az összes csapattárs jó szemmel nézi? Egyátalán hogyan juttok el odáig, hogy egymással bármit is kezdjenek elvileg hetero fiúk, vagy ezek nem tartoznak meleg dolgoknak egy ilyen közegben?


Akinek van tapasztalata a témában, kérem írja le, hogyan működik ez. Az is írhat, aki csapatában nincsenek ilyen irányú elhajlások, csak hogy tudjuk, hogy nem alap ez sportolók között.


Csak normális válaszokat kérnék!


25f



2018. márc. 17. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

Én nem tudok ilyenről, hogy lenne. Még soha nem is hallottam róla. Igaz nem vagyok élvonali sportoló, csak hobbiból sportolok.

Nem mondom, hogy sose néztünk oda véletlenül a másiknak, de ennyi. Még szóba sem került a téma. Mondjuk volt olyan, hogy időnként majdnem tátva maradt a szám a látványól, mert tetszett. :)

2018. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig sportoltam csapatban de eddig ilyen nem fordult elő, legalábbis velem...
2018. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem csapat sport, de tíz éve együtt öltözöm a csapattársaimmal, de semmi ilyen nem történt soha, nem is hallottam, hogy bárhol ilyen lenne, úgyhogy nem hiszem, hogy túl gyakori lenne
2018. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Egész életemben csapatsportot űztem de még nálunk se volt ilyen. Benne se lennék ilyenbe, szerintem az nem hetero akinek ez oké.
2018. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1: wwooww. Nem igazán tudok mit mondani, mivel egyéni sportot tolok. Azért leírom a tapasztalataimat.(Testépítés, hellyel-közzel 15 éve, nagy kihagyásokkal, változó intenzitással). Ezalatt kb. 30 testépítővel cimbiztünk össze, ötükkel edzettem is együtt, két edzőm is volt. Szerintem egyikük sem meleg, és nem került szóba az, amiről írsz.
2018. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
+Nem írtam, hogy hat különböző helyen edzettem.
2018. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 14 évesen volt ilyen közös verős. Később soha
2018. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez csak egy bolond elme szüleménye! Sokat vagyok ilyen edzéseken és megsem fordul ilyen az edzőtársak fejében! Sőt... Zuhanyzás után mindenki diszkréten faszát nem mutogatva gyorsan felveszi az alsóneműjét és úgy folytatjuk a beszélgetést.
2018. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan ismerősöm, aki gyerek kora óta csapatban focizik, elmondása szerint izgalmas dolgok vannak, de nem mondott konkrétumot, viszont azt kijelentette, hogy én és a férjem is bejövünk neki :D Ő 28 és mi is.
2019. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!