Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen lehet az első szopás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet az első szopás? Állandóan meleg/bi videokra verem ki, de valamiért az első szopást nemtudom elképzelni. Ti hogyan estetek túl rajta?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 28. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás koromban az egyik osztálytársamnál történt. Hülyéskedtünk, aztán megtörtént.
2018. ápr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jon az magatol, beindulsz es mar a szadba van ;)
2018. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) én ugyanígy voltam a dologgal,nagyon sokáig nem tudtam elképzelni,hogy megtörténhetne,annak ellenére,hogy kívántam. Aztán egy ismerősömről kiderült,hogy érdekli a dolog (őt szopják). Könnyebb volt ismerőssel megtenni az első lépést. 21/f/bi
2018. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig győzködtem magamat, hogy jó lesz az, de először szopattam, amit nagyon élveztem. Láttam a partneremen is, hogy ő is élvezte, ezért nem sokára már én kuporodtam az egyszemű elé, és vettem a számba. Élveztem, és nem bántam meg, hogy megtettem. Azóta is megteszem, ha van hozzá partnerem.
2018. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szoptam életemben és azóta is nagyon hiányzik. Jó volt hallani a partnerem sóhajtásait jó volt látni és érezni, ahogy elkezdi emelgetni a csípőjét, és kellemes érzés volt a lüktetés a számba amikor elment. A spermával sem volt bajom, simán lenyeltem.


Utána egy darabig éreztem a számba az ízét, de nem zavart. Még jó lenne csinálni, de nincs hozzá partner. Amúgy Győri vagyok.

2018. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Tini koromban a haverommal volt.

Discobol hazafelé mondta hogy de jo lenne ha valaki lecumizná.

Mondtam neki vegye elö.

Ö elövette én meg letérdepeltem.

Nagyon jo volt.

Jártunk össze utána vagy két évig.

De jo lenne megint

2018. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Az első szopás az valami ami az álmaimba kísért.

Végre ott vagy szemben egy farokkal.Becsukod a szemed és érzed a szádban.Játszol vele ahogy elképzedled hogy milyen érzés hisz tudod ha neked csinálnák...Az idő meg áll és örökre megakarod őrizni a pillanatot.Észre se veszed az időmúlását csak esetleg egy sóhaly kíséretével tele a torkod és nyelni kell.Egy pillanat mi történt... és újra akarod.Hogy is volt? Mindig szeretnéd ezt,ez valami ami több mint magad.

2018. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta maszturbáltam vágytam rá és kívántam, aztán, amikor pasim lett, kb 2 hónap múlva ott aludtam nála, és akkor már nagyon emlegette ezt a témát, kíváncsi voltam már nagyon milyen, de igazából gondolkoztam is rajta, hogy vajon elég érett vagyok-e hozzá, felkészültem-e teljesen, aztán este, hát sikerült felizgatni, felállt neki és a fejemet a farkához tette, és letolta a nadrágját, a farkát meg a számhoz helyezte, pár másodpercig szemezgettem vele, aztán elkezdtem csókolgatni, nyalogatni, majd bekaptam, azt mondta, hogy lehetetlen, hogy először csinálom, mert ilyen jól még senki nem szopta le. :D
2018. máj. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Legenybucsuban szoptam eloszor. Nagyon gyozkodtek vegul hagytam magam es szoptam.

Fura volt de nem bantam meg.

Utana meg ereztem a farkak izet a szamban egy ideig de semmi extra

Ujra megtennem ha ugy alakulna

2018. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!