Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy bi fiúnak ugyanolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bi fiúnak ugyanolyan érzés magáévé tenni egy fiút, mint egy lányt análisan?

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem jobb. De jobban oda kell figyelni egy fiúra.
2018. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd? Köszönöm szépen.
2018. máj. 9. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Első vagyok. Azért egy szűz fiúnak nem olyan egyszerű elsőre betenni. És még ugye zavarban lehet, mivel nem lánnyal fog szexelni. Tele lehet gátlásokkal, félelemmel. Egy tapasztalatlan lány sokkal egyszerűbben megy bele, mivel az a társadalmi norma. A melegeknél teljesen más. Ott még elég intenzív a bizonytalanság.
2018. máj. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van teljesen. Lányok is félősek első alkalomnál, viszont a tapasztalataim szerint náluk nem az a baj, hogy szűkek lennének, hanem tartanak tőlet, hogy véletlen nem jól tisztították ki magukat és ez a fiú péniszén is meglátszódhat.

Fiúval én mindig ujjal kezdtem, majd mikor már ellazult finoman lassam kezdtem és úgy már nem is volt neki fájdalmas

2018. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülnék még tapasztalatoknak. És van különbség fizikailag a két nem nyílasa között?
2018. máj. 10. 11:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján nincs. "Csak" a "körítés" (lánynál ott a punci, fiúknál farok, stb)
2018. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!