Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szeretnék a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a barátnőmmel análisan szexelni. Nem nyitott az aktus ezen formájára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem légből kapott. A harmonikus szexuális élet fontos a párkapcsolatokban. Tudom, hogy erre igényem van.

Nem vagyok meleg, mert a nők tetszenek. Nem vonz a férfiasság. Volt, hogy nőies férfival lefeküdtem úgy, hogy nőnek öltözött. Hát nem volt az igazi... Ne értsetek félre, nagyon szeretem punciba de ez különösen izgat. Próbáltam magamnak is és voltam passzív fél is. Tehát tisztában vagyok azzal, hogy mit kérek. Nem lenne rendszeres és óvatosan, finoman bánnék vele. Most akkor keressek olyan nőt aki megengedi és hajlandó kéthetente ezt a vágyamat csillapítani, vagy nyomjam el ?



2017. dec. 9. 18:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
93%
Mond el neki a ,,vágyad,,... Ha végképp nem akkor ne zaklasd vele szerintem :s
2017. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%

Pontosan. Keress olyat.

Túl sok lett itt a női-jogi aktivista, meg az emancipáció is.

Tanulják már meg hol a helyük. Ha seggbe kell, csönd és tűrj.

2017. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Milyen választ vársz?

Hívjuk fel telefonon és beszéljük rá?De tényleg,mi értelme van ezeknek a kérdéseknek?

2017. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az az értelme, hogy ha valaki átélte már ezt és így vagy úgy döntött esetleg van rálátása a dologra az írja le a tapasztalatait, gondolatait. Elhiheted nem a te véleményed érdekel. (nem kell reagálnod sem erre mert nem érdekel az alapvélemény sem amit képviselsz)
2017. dec. 9. 19:21
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A férjem nem foglalkozik velem, ezen kívül nem hagyja, hogy nyaljam. Ezek után nyilván keresek valakit, akinek ez a vágya. Ne nyomd el.
2017. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Mi kivetelt kepezunk ezen a teren az itt hozzaszolokhoz kepest, ugyanis az en ferjem is nagyon felizgul erre, de elfogadta, hogy nekem nem jo es ugy o sem szeretne csinalni, hogy kozben nekem rossz akar testileg vagy lelkileg. O azt vallja, hogy a szex nem az o vagyai kieleserol szol, hanem az erzeseink kifejezeserol, hogy szeretjuk egymast. Nyilvan ugy nem fejezunk ki erzest, hogy nekunk vagy a masiknak szar legyen. A pocsenel meg en is a puncimnal tobbre ertekelem a kapcsolatunk lelku sikjat. Igy is tokeletesen kielegitjuk egymast es elvezzuk a szeretkezeseket.:)) A szeretkezes fogalma nekunk ezt jelenti.
2017. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Biztos, hogy ő az igazi?
2017. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha körbenézek nem látok senkit sem aki megtalálta volna az igazit.
2017. dec. 10. 21:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem minden nő szereti, ha a popsját birizgálják egy faxszal. Ha szereted a barátnődet, és egyébként minden jó vele, akkor elfogadod ezt a tényt, és nem erőlteted, az anális szexet.
2017. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Spenc2014 ***** válasza:
73%
6os: aztán ha emiatt jár el kurv**?i ne csodálkozz rajta. Persze majd most jön az hogy dehogy jár.Erdekes ha senki párja nem jár el, akkor miből élnek a kurv***k? Ezen gondolkozz el.
2018. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!