Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Eddig a férfiakhoz vonzódtam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig a férfiakhoz vonzódtam, de most már úgy érzem, hogy egy nővel sokkal jobb lenne. Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Valamennyire mindig is tetszett pár nő régen is, volt olyan barátnőm akibe szinte szerelmes is voltam. Az utóbbi időben viszont csak a nőket nézem meg. A legjobban attól indulok be ha arra gondolok, hogy egy csaj bepucsit előttem, és úgy nyalom a punciját. A férfiakra nem indulok be azóta. Egyébként 36 éves vagyok. Biszex lennék?
2018. máj. 10. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Igen, bi vagy
2018. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Az ex barátnőm is biszex, nem szóltam érte hogy mellettem csajokkal is lefeküdt. Ezt az igényt úgysem tudtam volna kielégíteni. Nagyon kis tüzes 40-es nőci volt.

Ha te is kiéled maga csajjal akkor megint kívánni fogod a pasikat is.

2018. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Á, az elkeseredett 30+ éves nő... :D
2018. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!