Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt már valaki hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem tudom mi ez az érzés (? )

Figyelt kérdés

A helyzet a következő 28éves vagyok 5 éve házas szeretem a párom minden jó volt eddig..

Munkahelyet váltottam és megismertem egy lányt igazából még nem is nagyon ismerem, de különös érzés fog el ha vele vagyok. Először csak az tűnt fel hogy jó a humora meg vannak a közös témák nem is tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget. Míg nem észre vettem hogy a mosolya is tetszik a hangja és mikor beszélgetünk mindig azon kapom magam hogy megérinteni ösztönösen. Nem éreztem még ilyet nő iránt nem is gondoltam hogy megkérdőjelezem valaha a nemi beállítottságom.


2018. máj. 15. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Valószínűleg ki fog akadni a feleséged, de ha ez a helyzet, akkor beszélj vele. Nem azért mert el akarod hagyni, csak ez nem kis probléma, ha tovább folytatódna, vagyis ha esetleg elfajulna a dolog. Lehet ez egy jel, hogy valamin a házasságotokban kellene változtatni, akár a feleségednek, mert például nem öltözik elég csinosan, nincsen elég közös program, vagy bármi más.


Esetleg, ha nem akarsz beszélni a feleségeddel, akkor csináljatok közös programokat, amikben jól érzitek magatokat. Vidd el étterembe, csípje ki magát, és bánj úgy vele, mint egy nővel, vagyis nem átlagosan, hanem mintha udvarolnál neki. Lehet máshogy viselkedne, ami elfelejtetné veled a munkahelyi nőcit.


L

2018. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

36 évesen estem bele pont ugyanebbe. 17 éves kapcsolat, család mellett.

Piszok rosszul érzem magam miatta. Alig ismerem, de csak arra vágyom, hogy lássam, hallgassam, beszélgessünk, mosolyogjon, rám nézzen, vagy leginkább bármit is csináljon, de azt a közelemben tegye.

Soha nem gondoltam rá, hogy egy nőre így fogok tekinteni.


Nem tudok okosat mondani. Maximum annyit, hogy nem vagy vele egyedül :/

2018. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első is jókat ír de sztem a kérdező csaj nem pedig pasi, úgyhogy mindenképp érdekes a szitu :D
2018. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első pont ezért nem ír jókat, mert a kategóriából egyértelmű, hogy a kérdező a feleség.
2018. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha behelyettesítjük a feleséget férjjel mindjárt jó lesz :D
2018. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen no vagyok
2018. máj. 16. 15:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kellett pár másodperc, hogy az olvasó rájöjjön a kérdező nemére.

Hogy mi ez az érzés ? Nyilván valami olyasmi zavarba ejtő rádöbbenés, hogy egy azonos nemű iránt testi vágyat érzünk, ami több az egyszerű szimpátiánál, mert belekeveredik valamilyen gyengédség-érzés. Szerintem örülni kell annak, ha az ember átél a korábbiakban nem tapasztalt pozitív érzést, mert ennek során megnyílik előtte a világnak egy olyan szelete, amiről addig csak hallott/olvasott. Nem is ez a gond, hanem az, hogy mindez menyire változtatja meg saját ill. családja jövőjét.

2018. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A nagy kérdés, mennyire szereted a férjedet, a családodat? Érthető, hogy szeretnél együtt lenni a kolléganőddel, de el kell godolkodnod a fontossági sorrenden. Esetleg beszélhetnél a férjeddel a vágyaidról. Persz nem rögtön bele keii csapni a lecsóba, hanem általánosságban kipuhatolni, mi a véleménye a nők közti szexről.

Ahogy már máskor is írtam másik kérdéseknél, KOMMUNIKÁCIÓ!

2018. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Legrosszabb hogy ő nem tudom hogy állna ehhez a dologhoz mivel ő is hetero legalábbis volt már párkapcsolata ennyit tudok.

Nem feltétlenül szexuális vágyat érzek iránta, ahogy megpillantottam és beszeltunk első mondat utána azt éreztem, igen ő az!

Nehéz így hogy azt sem tudom mit érzek :(

2018. máj. 17. 17:14
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira, de annyira azt írod le, amit én is érzek minden egyes alkalommal!

Nem tudom, ő mit gondolna a dologról, de nem is merném megkockáztatni, hogy felhozom :/

2018. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!