Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem szeretné, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szeretné, hogy kielégítése orálisan, még sosem hagyta, hogy elkezdem, pedig nem is tudja Milyen érzés. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Lányok, Magyarázzátok el,hogy ez miért lehet.
2016. aug. 25. 21:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Kielégítsem*

Elkezdem*

2016. aug. 25. 21:22
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
AnalWarrior:DDD
2016. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudok lasagnet csinalni ha erdekel.
2016. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Erőszakosan akarod meggyőzni

2. Testképzavaros

3. Fél, hogy nem szép a puncija

4. Aggódik, hogy nem megfelelő a színe, íze, állapota

5. Nem lazult el annyira

2016. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Pedig,próbálom rá etetni, nem értem miért nem akarja.

Káprázatos teste van.

2016. aug. 25. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Az íze miatt aggódik.
2016. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Biztos lenne, akinek engedné ... a nőknek ez nagyon intim dolog, kell nekik a megfelelő partner hozzá ... :-P
2016. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Eleinte nekem is nehéz volt, de idővel megnyíltam a barátom előtt, és nem volt baj :)

Én nem voltam megelégedve magammal, féltem hogy nem fogok neki tetszeni stb. :) meg kell nyerned a lány 100%-os bizalmát, és nem lesz baj :)

2016. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kösd be a szemét és nyűgözd le, ne támadd le egyből, csak úgy finoman, gyengéden ahogy illik! :)

Amúgy tuti önértékelési zavara van, ha meggyőzöd, hogy neked tetszik megkapod! Esetleg rossz élmény vagy hüvelygomba miatt zárkózik el! :-D

2016. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én majd meghaltam, hogy végre érezhessem! Olvaszd ki a kis jégkirálynőt! Szag, szín, forma, szőr, spriccelés, bepisiléstől való félelem. Ezek a kényes pontok, amit szégyenlhet! Ki kell olvasztani!

Ha odajutsz minden tudásod vesd be!!!

Szembekötőssel óvatosan, nehogy ijedtében fejbe térdeljen vagy megharagudjon hogy a kérése ellenére akarsz neki jót! :-D Én ezt még masszázzsal kötném egybe, a lényeg, hogy érezze, hogy vigyázol rá, szép és szereted!

24l

2016. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!