Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kíváncsi vagyok arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kíváncsi vagyok arra, milyen leszopni egy pasit férfiként, akkor már biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Eszembe jutott, hogy kipróbálnám milyen lehet. Arról fantáziálok,hogy milyen lenne, ha körbeállna több pasi, és kielégíteném őket orálisan. Biszexuális vagyok?

32/F



2018. máj. 18. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen


Ha tervezel ilyet megvalósítani jelezz

2018. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Biztosíthatlak arról hogy nagyon jó érzés. Szerintem a legcsodálatosabb érzés szopni egy spermától duzzadó heréjű fiút.
2018. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz, biszex vagy! Pesze, ha a nők nem érdekelnek, az más kategória, de az se probléma, csak akkor meleg vagy, és nem biszex.
2018. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van barátnőm. Szeretem, és jó vele a szex.
2018. máj. 18. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Perverz állat! :/
2018. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

#5

"Perverz állat! :/"

Ha neked csak ennyi jut eszedbe a másságról, mert mindekit és mindent utálsz, aki, vagy ami nem hetero, akkor nem kellene itt kotonoznod. Nem ez az első kérdés, ahová csak ennyit írtál. Felesleges reklámoznod magad!

2018. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Buran ***** válasza:
Közelebb állsz a biszexuálishoz, mint a heterohoz, de amíg nem valósítod meg, inkább csak biszexualitásra való hajlamnak mondanám, mint biszexualitásnak.
2018. máj. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A fantázia, amit írsz, nekem megvolt - hatalmas élmény volt. 3 srác volt, és mindegyiküket ki kellett elégítenem (hátrakötözött kézzel).


A kérdésre válaszolva: igen, biszex vagy, ahogy én is. Nekem is van barátnőm, aki tudja rólam. Kapcsolatot mindig is csak nőkkel tudtam elképzelni, szexet srácokkal is. Van ilyen.

2018. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!