Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Uni, inkább aktív vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uni, inkább aktív vagyok, de kb 2-3 hónapja nagyon kívánom a passzív szerepet. Viszont kalandozni nem szeretek, vagy nagyon ritkán. Most már olyan szinten vagyok, hogy depis napjai vannak, mert ennyire vágyom rá. Ti is vagytok így ezzel?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de arra vágyom, hogy az elején csak gyengden, aztán meg rendesen, keményen, vadul foglalkozzanak velem.


Inkább aktív szeretek lenni, de vannak kivételes időszakok.


22.f



2018. ápr. 23. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóan vagyok, csak 10-ből 8-szor a passzív szerep vonz, a maradék 2-ben az aktív.

Ha már nagyon vágyom az análra, akkor dildót használok. Direkt van 1 vékonyabb és egy vastagabb, hosszabb.

Ezzel a nagyobbal 20-25 percig megy a "nehézipar" és egy hétre kielégülök akár análügyileg.

22/F

2018. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!