Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nehéz bisex párként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz bisex párként csak nőt találni harmadiknak?

Figyelt kérdés
Félnek, nem vágynak rá? Aki visszautasított már ilyet, miért tette?
2018. máj. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Mert annak ellenére hogy azt mondják hogy mindent ki kell próbálni azért még az emberek többsége nem degenerált.
2018. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem nehéz, csak egy megfelelő barátnő kell.

Páromnak sok lány ismerőse van, és vannak közöttük, akik nyíltan vállalják biszexualitásukat. Csak jó tálalás kérdése az egész.

2018. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
#1 anyádat
2018. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vannak itt szingli bisex hölgyek,akik erre értelmes választ tudnának adni?
2018. júl. 4. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert attól, hogy biszex vagyok nem azt jelenti, hogy hármasban, többesben akarom csinálni. Kifejezetten szerelmes típus vagyok, és rosszul esik ha egy nekem tetsző leszbikus nő azt gondolja rólam hogy hűtlen vagyok, pasira vágyok, hármasozásra vágyom amikor ez nem így van.
2018. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!