Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? (kérdésed rövid,...

Mi lehet ez? (kérdésed rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Sokszor arra kelek fel hogy járkál valaki a szobába,mintha valaki ráülne a radiátorra. Sőt egyszer olyan is volt hogy szinte éreztem hogy ottvan valami mert felkeltem megnézni mi az.

családtagjaim nem lehetnek mert tudom hogy mikor jönnek ők és mikor más. újonnan épített ház ezelött senki se lakott itt. mi lehet ez? most már komolyan félek mert nemtudok alundi hetekig. mit gondoltok erről?



2013. dec. 13. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kaszás!
2013. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elég sok minden lehet.

Most csak azokat a lehetőségeket írom le, ha valami természetfeletti. Bár ha érezted, elég valószínű. Egy biztos, nem kell elmegyógyintézetbe menned. Meg egy mondatot utálok, amit az emberek ilyenkor szoktak bemagyarázni maguknak: csak túl fáradt vagyok, alig aludtam, sok stressz ért... :D

Na de. hát lehet szellem, akárki, mittomén, akár családtag, akár nem. Lehet más lény is, rossz lény, démon, rossz szellem. Meg van még egy jelenség, az a vén banya jelenség, amit már sok ember átélt. Ennek utána nézhetsz neten.

2013. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tegnap fél 11 fele amikor megpróbáltam aludni olyan volt mintha arcon vertek volna de a fájdalmat nem éreztem. ez mi volt?
2013. dec. 14. 08:37
 4/6 A kérdező kommentje:
és elmúlt a fáradtság fél 2-ig nem tudtam aludni..
2013. dec. 14. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Feltételezés:

Talán tényleg van valami szellem, lidérc a szobában. Ha hiszel az ilyenekben,(ha vallásos vagy) menj el templomba hozz onnan szenteltvizet locsold el a szobában (nem kell sok)és talán eztán nem fog többé "zaklatni". De azér' beszélj a szüleiddel, meg valami "hozzáértő" emberrel (szerintem a helyi plébános is megteszi).

2. Feltételezés:

A hőmérséklet ingadozás miatt recsegnek, pattognak a bútorok, a padló (ha fából van). Bár ez nem magyarázza meg a pofont.

2013. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mikor úgy érezted hogy arcon csaptak már aludtál vagy még teljesen ébren voltál?
2013. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!