Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek, biszexek éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexek éreztétek azt, hogy soha sem fogtok beszélni a szüleitekkel mert nem képesek elfogadni azt hogy mások vagytok?

Figyelt kérdés
A vőlegényemet hagytam el a barátnőmért. Annyira szeretem hogy nem tudom elmondani, mindent borítottam miatta. Most én vagyok az idióta aki elhagyott egy rendes, jó egzisztenciájú férfit, aki jó apa lehetett volna. Aztán undorító szavakkal körülírják amit a barátnőmmel csinálok az ágyban. Úgy érzem, hogy sohasem fogok tudni megbocsátani és beszélni velük azért amit velem tettek. Egész életemben elnyomtam a nők iránti vonzalmam ami nehéz volt nekem.
2018. máj. 29. 16:40
 1/2 Ggagyi válasza:

Az elején nekem is eszembe jutott, hogy nem mondom el nekik, de végül is sokkal könnyebb lett az életem, hogy nem kell titkolózni, és nem nyaggatnak hogy mikor lesz barátnőd meg ilyenek.

(A negatív bántó beszólásokat, kritikákat meg le kell"szarni", az a lényeg hogy boldog legyél és olyanokkal vedd körül magad aki/akik el fogadnak.)

2018. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz: a szívet észérvekkel meggyőzni nem lehet. Életed legjobb döntése volt. Ezáltal tisztán látod a helyzetet és most már a kapcsolataidat is. Hosszú távon ez lesz a gyümölcsöző. De ami a legfontosabb: tudatosan lehet boldog életed. Sok boldogságot!
2018. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!