Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez a srác lehet hogy titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác lehet hogy titokban biszex?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős a suliban, azaz 18 éves, és felettem jár egy srác ilyen érettségi utáni szakmára, Ő 19.


A lényeg hogy amikor én bekerültem a suliba (14 évesen) elkezdtem vele beszélgetni, valameddig ki is jöttünk, de utána mondta hogy néha idegesítő vagyok, stb.


Miután nem beszéltünk egy jóó darabig (letiltott Facen, én meg lesza*tam) elkezdtem beszélgetni a lány tesójával, mert bejött. Gondolom emiatt is utált meg, a lánnyal viszont baráti viszonyban vagyok.


Sokat szekált verbálisan a suliban (egy sulis fas*ság miatt hogy homokos vagyok, a hajam miatt csöves,) közben olyasmi stílusom van mint neki (hosszú haj, hasonló együtteseket hallgatunk, stb), de ezt csak akkor csinálja/csinálta, amikor a haverjaival együtt van.


Előrehozott érettségit csináltam tavaly, így az Ő osztályával együtt érettségiztem, magyarán találkoztam vele. Ott az volt, hogy amikor pl elmentek az osztálytársai, tök normálisan megkérdezte tőlem hogy milyen papír van nálam, illetve azt vettem észre, hogy miközben ültem az ilyen szóbelis érettségis megbeszélőn reggel, hogy a lábával finoman bökdöste az enyémet.


Na nem úgy hogy belémrug és röhögnek hogy milyen nyomo*ék vagyok, hanem csak finoman, és nem is hallottam hátulról semmi ilyet. Azóta nem beszéltem vele, de eh, nekem a srác bejön, szívesen csókolóznék vele, pedig barátnője van.



2018. jún. 5. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
80%

Nem titokban!


Ő màr felvàllalta,hogy szexbi.

2018. jún. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha baratnoje van akkor ne akarj harmadik lenni. Van eleg hal a tengerben. Ismerkedj fiukkal.
2018. jún. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!