Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nálatok idővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nálatok idővel elbillent a mérleg a pasik vagy a csajok irányába? Ha igen, miért, minek hatására?

Figyelt kérdés

2018. jún. 23. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb távon valahogy nem tudom elképzelni magam egy férfival, nővel viszont igen, és ez kb mindig így volt, szóval a mérleg eldőlt már a kezdetekkor. Miért, minek a hatására? - Nem tudom, csak úgy. Nincs mögötte különös sztori, vagy történés, netán neheztelés. Csak így érzem, és pont.
2018. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem billen. A férfiakat szeretem, velük akarok párkapcsolatot, a nők csak szexuálisan izgatnak, velük nem tudok elképzelni együttélést, csak szexuális kalandot.
2018. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is a nők tetszettek jobban, nincs különösebb oka. Szebbek, jobban megértjük egymást, nincs annyi vita...:)

A pasikat is szeretem de olyan 70%-30% arányban a nők javára.

2018. jún. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból a lányok felé billen a mérleg nekem is, pasi mellett hosszútávon nem tudom elképzelni magam, mert hiányozna egy nő, fordítva meg egy nő mellett nem hiányozna egy srác. Semmi hatás nem ért ami miatt így van, egyszerűen csak jobban vonzanak a lányok érzelmileg és testileg is.
2018. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők mindig jobban vonzottak egy kicsit,de a férfiak is versenyben voltak. De mostanában már csak nők érdekelnek,a mai pasik kiábrándítóan szánalmasak.Hímsoviniszták, kettős mércéznek, tárgyiasítják a lányokat, hűtlenek,perverzek...Elkeserìtő. Számomra az undorító viselkedésük billentette el a mérleget.
2018. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább a lányok felé billen a mérleg. Minél több lánnyal vagyok annál kevésbé érdekelnek a fiúk. Valahogy jobb velük minden.
2018. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább a lányokat kedvelem jobban, fiúval én sem tudnám elképzelni magam hosszútávon
2018. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!