Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyenek a mérleg nok az agyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorodjmeg kérdése:

Milyenek a mérleg nok az agyban?

Figyelt kérdés
Mi vonzo szamotokra egy ferfiban vagy noben? mennyire vagytok nyitottak? mennyire vagytok husegesek? mi az ami taszito?

2018. febr. 28. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mérlegképes
2018. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most én ezt megválaszolhatom neked mérleg holdjeggyel, meg ne szomorodj, de nem tudom, mire mész majd vele :D


Inkább a nőket tartom vonzónak, szeretem a határozott, de jószívű, figyelmes lányokat, akiknél látod, hogy több van a felszín alatt, mint amennyit először látni enged. Ha valakinek tudom, hogy egy bizonyos oldalát csak én (és/vagy nagyon kevesen) ismernek meg, az nekem sokat jelent.

Férfiakban az vonz, ha egyenrangú félként kezel. Mindkét nemnél fontos a nyílt, higgadt gondolkodás, őszinteség, hűség, becsület, kisugárzás.


Én személy szerint elég nyitott vagyok. Igyekszem az lenni, szeretek új dolgokat, más szempontokat megvizsgálni-megvitatni, tanulni. Kísérletezni is oké, egy bizonyos határig, türelemmel.


Hűség abszolút első számú dolog. Alap.


Mi taszít? Alpáriság, agresszió, higiénia hiánya, hazugságok, feszült hangulat, veszekedés (párszor oké, sokszor szó se lehet róla), ha nincs meg a közös hang, nem vagyunk egy hullámhosszon.

2018. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan valaki még foglalkozik ilyen horoszkópos akármivel? Semmit sem ez befolyásol.
2018. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt :)
2018. márc. 1. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!