Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sub fiuk, lányok miért gerjedt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub fiuk, lányok miért gerjedtek arra, ha valaki megaláz titeket, használ titeket, csicskáztat titeket? Amikor nagyrészt el se élvezhettek. Mi ebben ami annyira élvezetes? 32F

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod hogy nem élvezhetnek el?

Én pl elélvezhetek.

Ha engedelmes vagyok kapok valami jutalmat mindig.

Van hogy elrontott orgazmust, vagy hogy előtte sokat kell szenvednem, de kapok:)

28/F

2018. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem erre irányult a kérdés! :)

Ismerek ilyen lányt és neki megvan szabva, hogy mondjuk heti egy orgazmusa lehet csak, különben nem kívánja annyira az irányítást.

2018. júl. 3. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem minden kapcsolatban van ez így.

Én szubnak tartom magam, de a páromnak az a legfontosabb hogy ő uralkodhasson felettem és én ezt élvezzem.

Élvezem ha elfenekel, ha húzza a hajamat, ha fojtogat, ha rászorítja a fejemet a farkára és persze ha keményen megdug :)

Elmondom neked, a szub nők és férfiak sokkal perverzebbek mint a dominánsok. A dominánsok csak irányítani szeretnek, hatalmat akarnak, a szubok viszont élvezni akarnak, kikapcsolni az agyukat közben.

A fájdalom is közrejátszik és okozhat kéjt, de azok inkább a mazochisták.

/Egy szub lány/

2018. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekkori konfliktusok.
2018. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a hosszan tartó izgalmi állapot és a kiszolgáltatottság nagyon izgalmas, és a másik élvezetének látványa.


F29 (bi)

2018. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!