Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Számotokra mennyi ideig élvezetes az aktus egy számitokra vonzó partnerrel?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a behatolástól számító netto időtartamra.


Vonzó partner = szexi, kitaró, potens akár a párotok.


Kort irjatok. A felmeres resze :)



2018. jún. 15. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Max 1 perc. Utána már unalmas/semleges.

Ha van közbe csiklóizgatás akkor amíg el nem megyek élvezem hogy bennem mozog. Ez lehet akár 20 perc is.


30N

2018. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Ez leginkább attól függ, hogy a nőnek van-e hüvelyi orgazmusa. Ha van, akkor általában kevesebb ideig bírja.

Nekem nincs hüvelyi, és leginkább minél több, annál jobb. A párommal legszívesebben órákon keresztül szexelnél, de amúgy fél-1 óra megvan mindig magától a behatolástól számolva. Van, hogy 2-3 óra is, és végig élvezem, sosem elég belőle.

25N

2018. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

"Ez leginkább attól függ, hogy a nőnek van-e hüvelyi orgazmusa. Ha van, akkor általában kevesebb ideig bírja."

Nálam pont fordított az elmélet. Nincs hüvelyi orgazmusom így nekem nincs extra öröm sem. Hamar megunom.

2018. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Hajj. Csajok! Aki nem élvez el hüvelyileg: Miért kínoztok minket "feleslegesen" fél-egy-két órán át? :-/

Nem jobb, ha van egy 15-20 perces aktus, és jópár kinyalás?


Nem kéne inkább szexszuálpszichológushoz menni?

2018. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-esnek: en pasi vagyok, a parom eddig 2-szer ert el huvelyi orgazmust, csikloorgazmust azonban minden alkalommal, leggyorsabban akkor, ha benne vagyok, volt hogy 3-szor egymas utan.


Az orakon at tarto aktusnal ugy velem, h nem a nok “kinozzak” a pasikat, hanem a pasi az, aki megorul attol, h szinte korlatlanul lehet tolni es tolja is. En is jartam igy. Nehany sor utan, ugyanis az alkohol csokkenti az erzekenyseget, elvezte az utolso perceig azt a masfel orat, ami utan 2 napig izomlazam volt.


A kerdest felmero jelleggel tettem fel, hogy hasonlo kerdesfektevok egy semleges valaszt kaphassanak :)

2018. jún. 15. 13:46
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha neked felesleges kinzas az, h egy oran at told a csajodat, akkor nem a valaszolo noknek, hanem neked kellene szexualpszichologushoz menni, kedves 4-es ferfitarsam ;)
2018. jún. 15. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a nagy büdös helyzet, hogy 35 éves vagyok és elég sok férfival volt már dolgom, voltak jók, nagyon jók, és kevésbé jók.

De bacca meg, még soha az életben nem dugtam még stopperrel a kezemben, de esküszöm ezután fogok.

Hogy a bánatos faxban kéne időtartamra koncentrálni, amikor éppen szexelsz?

Számtalan ilyen idióta kérdés van, hogy mennyi ideig tart egy aktus, mennyi ideig masztiztok, mennyi ideig tart az előjáték, stb....

Egy normális ember, aki éppen az orgazmus felé tart a gyönyörök országútján, kuuuvára nem az órát lesi.

2018. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem volt még olyan partnerem, aki órákig bírta volna, de ha egy nap már az ötödik 20 perces menet, az is tud fárasztó lenni. Szerintem a felek orgazmuskészségétől függ, hogy mennyi ideig élvezik. Aki gyorsan eléri, pár perc alatt, érthető, hogy unja, ha utána még egy óráig döngetik, de van, aki nagyon lassan éri el, és akkor igazából még többet is akar, mint amennyit a pasi bír.

Van olyan barátnőm, aki csak csiklói orgazmusra képes, és a szexet nem is élvezi, csak az orálisat. Én nagyon lassan érem el az orgazmust, csak hüvelyire vagyok képes, de így is van, hogy már túl sok az aktus, mert hirtelen már nem az orgazmus felé közeledem, hanem már kellemetlen.

20/L

2018. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs 2 egyforma ember, így az igények is eltérnek. De attól még nem kell lepontozni azt, akinek más jön be. Van, aki a rövidet szereti, napi 5x, van, aki a hosszút heti 3x. Az a lényeg, hogy mindenki megtalálja a hozzá illő párt.
2018. jún. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!