Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet esélyem nála?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Heteronak vallja magát, de becézget, ölelget, mondta, hogy szeret... nem tudom, hogy többet is érezhet, vagy csak én látom bele... (munkatársak vagyunk)

2018. júl. 8. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy barátként gondolja. Kérdezz rá a félreértések elkerülése végett.
2018. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hogy lehet ilyenre rákérdezni egy munkatárstól? nem vagyunk barátok....
2018. júl. 8. 21:31
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ölelget, becézget, "szerelmet vall" akkor nem lehet annyira hetero, mint amilyennek mondja magát. Hívd meg egyszer, vagy többször munka után piálni egy kocsmába, presszóba, és beszélgessetek szexualitásról, kapcsolatokról, egymás iránti érzéseitekről.
2018. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, jól esnek a szavaid, ezek szerint reménykedhetek...

hát az a szerelmet vallás azért elég túlzó, pedig de jó lenne, ha így lenne...

2018. júl. 9. 17:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nekem volt ilyenben részem, de nincs sok jó tapasztalatom. Úgyszintén munkatársak voltunk. Együtt filmeztünk párszor, hason fekve az ágyában , ölelte a derekam vártam a továbbiakat, aztán semmi.:D Sok időt töltöttünk együtt, többször is iszogattunk, imád szeret stb.. hajnal 2.kor jött a szobámba, hogy itt aludhat e, de pont valaki más aludt velem, az sem érdekelte ..😂 Befeküdt mellém, ölelt, nyomta kicsit a telefonját és lelépett..és lám, ma már férjnél van! Nem szabad mindent elhinni, főleg úgy, hogy ki is mutatod! Tégy úgy, mintha föl sem vennék, ha teper utánad, nyert ügyes van, ha színlel, azt is észreveszed..Vagy-vagy a dolog. Lehet csak spontán csípi a társaságod.

További szép napot, minden jót!

22/L/bi

2018. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
KKöszönöm... de jó lenne valahogy elcsábítani...
2018. júl. 11. 20:00
 7/16 anonim ***** válasza:

#4

Ha nem vetted volna észre, azt, hogy "szerelmet vall", ahogy itt is, előzőleg is idézőjelbe tettem, mert jobb kifejezést nem találtam.

#3 vagyok

2018. júl. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

de észrevettem... pont azért írtam...

azaz a kérdésem, ha egy nő azt mondja, hogy szeretlek... abba lehet-e többet gondolni...?

2018. júl. 12. 17:03
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, amikor azt mondja, hogy szeret, kérdezz rá, hogy ezt hogy érti? Miért szeret és milyen értelemben?
2018. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a legjobb megoldás, hogy elhívod kávézni, meginni valamit, vagy akár felhívod magadhoz filmezni vagy ilyesmi, és beszélgetés közben felhozod valahogy a témát.


vagy ha nem vagy a szavak embere, akkor elkezdesz te is "csak úgy" hozzáérni, vagy simogatni, és meglátod, hogy reagál.

2018. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!