Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek, lehetséges, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, lehetséges, hogy egy meleg fiú, csak azért utasít vissza, mert tesztelni akarja, hogy mennyire vagyok kitartó, és ha sokszor bepróbálkozok nála, akkor lesz esélyem összejönni vele?

Figyelt kérdés
Szóval érdemes még azután is próbálkozni, hogy egyszer elutasítottak?

2017. dec. 16. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
sajnos nem... saját tapasztalat...
2017. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Sokszor próbálkoztam többször is, egyszer se jött össze kitartással sem.
2017. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyénfüggő. De legtöbb esetben a nem nemet jelent. És az újbóli nyomulás zaklatásnak tűnhet.
2017. dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy jól értettem hogy csaj vagy? Akkor esélytelen, hiszen meleg fiúról van szó.
2017. dec. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok csaj. Miből gondoltad? És az nem lehet, hogy idővel meggondolja magát a srác, és olyannal is járni akar, akit előtte elhajtott?
2017. dec. 17. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
A kulcsszavakban ott van a lány, ezért gondoltam. És nem,nem feltétlenül fog járni az illetővel az aki már többször nemet mondott. Zaklatásnak is is veheti a túlzott nyomulást.
2017. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges és érdemes, attól függően, hogy mire alapozta az elutasítást. Le lehet szűrni, hogy bizonytalan, vagy le akar rázni csak.
2017. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges
2017. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog a szerelem és kitartónak kell lenni, de vigyázz, mert könnyen távoltartási végzés lehet belőle. Tapasztalat.
2017. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!