Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tizenéves biszex/leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves biszex/leszbikus lányok, ti mennyi tapasztalattal rendelkeztek? Hogyan találtatok partnert?

Figyelt kérdés
Tapasztalatlan vagyok eléggé, még csóknál több nem volt lánnyal. Szívesen ismerkednék, de társkereső oldalakhoz fiatalnak érzem magam, itt meg hallani pár sztoryt az unatkozó, magukat leszbikusnak/biszexnek kiadó pasikról, ezért ettől is tartok.

2018. júl. 8. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsém volt, mert nem kellett nagyon keresgélnem, az egyik barátnőmmel teljesen "random" alakult a dolog. Mindkettőnk számár akkor derült ki igazából..

Próbáltam itt is ismerkedni, de nem sok sikerrel. Pár szimpi volt, de messze laknak 😕

Igen, sajnos az is benne van, hogy nem tudod ki van a másik oldalon, de én még reménykedem 😊

19L

2018. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is teljesen random történt minden egy barátnőmmel. De annak már vége, most barátja van. Más lányokkal csak csókig jutottam. Egy ideje meg nem próbálkoztam mással, mert beleszerettem egy lányba, aki nem viszonozza de ettől függetlenül egyenlőre nem is menne mással.

19/l/bi

2018. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen volt egy kalandom egy barátnőmmel. Hülyeségből megnéztünk egy leszbi portnót, ami annyira mély nyomot hagyott bennünk, hogy napokkal később egymásnak írogattunk izgató üzeneteket. Legközelebb meg is ujjaztuk egymást. Ezt még pár alkalom követte.

Ennyi, azóta nem voltam lánnyal.


(most lettem 20, remélem még belefér :D)

2018. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs igazi tapasztalatom, most van érőben, hogy először együtt legyek egy másik lánnyal. Most ismerkedtem meg vele a nyári táborban, ő volt az egyik szobatársnőm. Valahogy nagyon egymásra találtunk már a kezdetektől fogva. Nyíltan még nem merem felvállalni a leszbikusságom, de neki mégis adtam erre utaló célzásokat és tőle is kaptam hasonló jeleket. Nagyon sokat bújunk és ölelkezünk. Eddig a merészebb érintéseknél, simizéseknél még nem történt több. Egyikünk se mondta ki, hogy leszbikus lenne, de egyre nyilvánvalóbban érzem, hogy ő is az. Úgy érzem közel vagyunk, hogy más is történjen.
2018. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!