Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hezero vagyok, de izgat CSAK...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hezero vagyok, de izgat CSAK a farok és a szopás? Mi ez az érzés? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hetero vagyok, soha semmilyen kapcsolatom nem volt férfival csak nővel és nem is tudnám elképzelni.

De egy ideje nagyon izgat a gondolat, hogy egy 130+ kilós nagydarab idegen férfi maga alá gyűrjön és beleélvezzen a torkomba egy hatalmasat én meg kiszolgáltatottan nyeljem alárendelve.



2018. júl. 11. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
hány éves vagy?
2018. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Ezt könnyedén megvalósíthatod a mai világban az internetes társkereső oldalak segítségével, ha egyszer átélted legalább többé nem kísért majd a gondolat, és akkor eldöntheted hogy hogyan tovább...
2018. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Hetero...Jót nevettem.
2018. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

"nagyon izgat a gondolat, hogy egy férfi maga alá gyűrjön és beleélvezzen a torkomba egy hatalmasat én meg kiszolgáltatottan nyeljem alárendelve"


"Hetero vagyok" aha mesélj még, a hetero nem ezt jelenti.

2018. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

heterók többségének van egy életfázisa amikor izgatja az orál szex gondolata egy másik férfival.

Inkább úgy mondom, hogy nem egy másik férfival, hanem egy farokkal, lehetőleg pasi nélküli farokkal. Semmi tapi, csók, beszélgetés, simogatás vagy bármi, csak egy álló farok amit ki kell elégíteni

Ez normális, nem kell megijedned

2018. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen igazad van mindenbe amit mondtál #5ös kivéve hogy nem a heteroknak van ilyen időszaka. Őket úgy hívják hogy biszexuálisok. Nem csak azok a biszexek akik egyenlő arányban vonzódnak a két nemhez, ha bármi érdekel a saját nemeddel akkor te már nem vagy hetero.
2018. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha izgat ez a gondolat, akkor már nem hetero vagy, hanem biszex.
2018. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha ilyenekre gerjedsz, akkor heteró az nem vagy. Ha nőre is gerjedsz, akkor biszex vagy. Ne áltasd magad hogy heteró vagy
2018. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Herezo,heteró...Inkább Heréző lesz az:D
2018. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A +130kg annyira nem érdekel, de a farok enegem is. Szintén nem izgat a férfi test, ezért eddig még én sem próbáltam ki semmit.


Azok a melegek, akikkel planetromeon megismerkedtem annyira rámenősek, hogy valahogy nincs ingerem hozzájuk. A normális meleg/biszexek meg nem nagyon mennének bele ilyenekbe ... vagy is lehet, de még nem találkoztam rendes meleggel.


Most már átérzem a lányok helyzetet :D Nem könnyű ha mindenki le akar veled feküdni.


Amúgy szerintem mi és még rengeteg hozzánk hasonlók a heteró és biszex között helyezkednek el. Ezt sem biszexnek sem heterónak nem tudom nevezni.


20/F

2018. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!