Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Voltatok már legjobb barátnővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már legjobb barátnővel?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy nekem van egy elég jó barátnőm és kiprobalnek vele ezt azt de nem tudom h hol kezdjem ,tudom h bi...


Akivel volt már hasonló írjatok érdekelne 18/L/Bi



2018. júl. 18. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátom legjobb barátjával voltunk édeshármasban. A barátom egyszerűen felajánlotta neki a lehetőséget és ő elfogadta. Nem kell túlbonyolítani szerintem.


19/L

2018. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3-as ról szó sincsen
2018. júl. 18. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már, épp egy hónapja történt a dolog. Még azt sem tudtam róla, hogy biszex, sőt, ő is csak akkor jött rá. Úgy kezdődött, hogy egy buli után nála aludtam, mielőtt haza indultunk felajánlotta, hogy igyunk mégegy felest, erre az volt a válaszom, hogy ajjaj, csak nehogy rádmásszak utána :D hazaértünk, lefeküdtünk aludni, és elkezdtem simogatni az alkarját, utána már jött minden magától. Közeledtünk egymáshoz, arcon pusziltam, majd félig szájon, utána megcsókoltam, majd folytatódott a dolog. Szerintem először próbálj utalgatni, hogy szeretnél valamit, ebből kiderül, ő hogy áll a dologhoz. Nekem a pia sokat segített :) 18/L/Bi
2018. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!