Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelem egy legjobb barátnővel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem egy legjobb barátnővel?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy volt-e már közületek olyan aki beleesett a legjobb barátnőjébe vagy fordítva hogy netán ő nyomult-e rátok? Ha igen akkor megosztanátok, kiváncsi lennék erre.

2016. jún. 24. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen,1x.

Akkor mèg pont abba a stádiumba voltam,hogy tagadtam ezeket a dolgokat.

De persze az ember az ilyen barátokkal azèrt sok mindent megbeszèl,mègha poènkodva is. Azt hiszem így elszórakoztunk a gondolattal..meg mi lenne ha.. Kipróbálni ezt meg azt,lánnyal. 5 èvig tartott ez a dolog,ès az emberben akaratlanul is de megváltozhatnak dolgok/èrzèsek. Nálam is így volt,de igyekeztem elnyomni. Neki soha nem mondtam. De utólag kiderült,hogy azèrt is volt egy időután távolságtartóbb mert èrezte,hogy ez van nálam. Persze magától sose tett róla említèst. Akkor tudatosult bennem vègkèpp ez az egèsz,ès az elfolytott èrzèsek.. Amikor adni akartam neki egy szimpla arcrapuszit,látta ,hogy akarok.. De mègis szájra ment..mert kb belefordult. Mai napig nem tudom,hogy direkt vagy sem. Bár olyan hirtelen törtènt,hogy a reakciónk annyiba kifújt,hogy kínunkba nevettünk.. Ès törölgettük a szánkat,hogy fuuuj ez mi volt filing-el. Holott nekem nem volt az:D


23/l/l

2016. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Azóta is együtt vagyunk. :D
2016. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, és első szerelem mindkettőnknek és reméljük az utolsó is, mert már 6 éve tart és lassan összekötjük az életünket is, nem csak a szívünket. :)
2016. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Együtt is voltunk, aztán szakítottunk, és azóta nem tud a legjobb barátnőm lenni.
2016. jún. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!