Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés volt másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt másik sráccal kísérletezni?

Figyelt kérdés

Srácként engem is érdekelne pár dolog egy másik pasival, de félek egy csomó dologtól. Erőszakos lesz, vagy nem fof tetszeni a dolog stb. Tehát fokozatosan, apránként.


Nektek hogy ment, milyen volt?


2018. júl. 21. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan fiúval próbálkozz akivel előtte összebarátkoztatok, és tudsz vele mindenről beszélgetni.
2018. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én jó pár sráccal voltam, de senki sem volt erőszakos. Úgyhogy ettől nem kell félni. Nekem az első az osztálytársam volt, úgygogy ismertük egymást.
2018. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egy erőszakos, túlkanos b*rommal csinálod, akkor valószínűleg nem lesz erőszakos.

Egy tipp: a "majd én megmutatom, milyen a jó szex" jellegű pasikkal vigyázz... ők általában pont azok, akiktől tartasz. ;)

2018. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Az első fiús élményt egy osztálytársammal éltem meg. Vigyáztunk, és figyeltünk egymásra. Később aztán találkoztam olyan barommal, aki miután megbeszéltük, hogy ki mit szeretne, szinte megerőszakolt.
2018. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak szoptam eddig de imádom, senki nem volt erőszakos, és eddig nem volt hogy ne tetszett volna neki :))


Írhatsz ha gondolod 22F

2018. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!