Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy heteró nő vajon le tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró nő vajon le tudja venni a tekintetemből, hogy nem közömbös számomra?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: Nem "erőszakoskodok vele" meg hasonlók...


Csak érdekelne, hogy bár egy hetero nő ugye a férfiak jelzéseit figyeli, de leveszi-e (akár anélkül, hogy tudná a másik nőről, hogy tetszenek neki a nők), hogy nem csak szimplán kedves, stb., hanem többet érez.


Még érdekelne, hogy mik azok a jelek, amikből tuti kapcsolna, hogy mi a helyzet..?


Esetleg volt-e már hogy hetero létedre valamilyen formában mégis felkeltette egy nő az érdeklődésed?



2018. júl. 22. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Engem néha izgatnak a lányok pedig alapvetően se biszex se lezbi nem vagyok. Volt olyan már hogy felkeltette az érdeklődésén de csak testi vonzalom volt.

És olyan is volt, hogy én is észrevettem máson.

2018. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Követem a kérdésedet. Annyiszor gondolkodtam már azon, hogy vajon hogyan lehetne mindent egy "szia!"-ba belesűríteni úgy, hogy a másik értse...

Tegyük fel, hogy komoly, felnőtt, érett nőről van szó. Vajon érzi azt, hogy _úgy_ nézem?

2018. júl. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem nézek csak úgy utcán más nő szemébe, mert hidegen hagy. Csak akkor, ha beszélek is vele, de ez meg alap, hogy ilyenkor a másik szemébe nézel. Sose fedeztem fel semmit, igaz nem is kerestem. Ferfiak szemébe sokszor nézek, mert ott érdekel, hogy figyel e, ilyenkor alapvetően keresem a jelet már tudat alatt is.

Mondanám, hogy keresd a tekintetet hátha, de én nem szeretem, ha bámulnak és akkor nem is nézek oda. De a karsimi az pl. univerzális, az mindenhogy egyértelmű.

2018. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A karsimi univerzális?
2018. júl. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki simít egyet a karodon szándékosan, persze azért illedelmesen, akkor az elég nyilvánvaló, tök mindegy, melyik nem csinálja melyiknek
2018. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem abból vették le, hogy kerülöm a tekintetét:D Szóval lehet, hogy érdemesebb ránézni, amikor beszéltek, és nem elkalandozni(khmmmm cicik:D), meg persze ne nézegesd túl sokat, az egy eléggé egyértelmű jel lenne. Mázlimra eddig csak hetero lányok jöttek be, szóval már nagyjából vágom, hogy mit ne csináljak:D Egyébként a lányok közül ketten meginogtak, de nem lett belőle semmi komolyabb. Ettől még szerintem nem lehetetlen, de hogy mennyire lenne hosszú távú egy ilyen kapcsolat, arra kíváncsi vagyok.
2018. júl. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A karsimi tényleg egyértelmű lenne? hmmmm...
2018. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a heteró nők nem veszik le
2019. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!