Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Amikor még csak...

Férfiak! Amikor még csak ismerkedtek egy nővel, akkor bejön, ha pajzán, és van 1-2 perverz beszólása, és vevő az ilyen dolgokra?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, a férfiaknak bejön, ha a nő pikáns. De az ismerkedési fázisban még nem az jön le nektek, hogy ha ilyen "tüzes", akkor esetleg nem éppen hűséges?
2014. júl. 17. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Oh, nagyon izgató tud lenni... Ráadásul érezteti a pasival, hogy nem hiába próbálkozik.. Ez bátorítja a félénkeket is szerintem...
2014. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne..
2014. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Izgató mindenképp.
2014. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bejön, de aztán ne csak a szája legyen nagy, tényleg legyen benne perverz dolgokban.
2014. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lany vagyok es igencsak nyilt es oszinte, a pasiknak altalaban szokott tetszeni, bar belebotlottam mar prud pasikba is..meg mindig jobb, ha az elejen kiderul, hogy nem passzolunk.
2014. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen nő vagyok. A többségnek bejön :) Egy-két karótnyelt, prűd sráccal én is összefutottam már, de hát hál istennek így már az elején ki tudom őket szűrni.
2014. júl. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem prűd férfiakra gondolok, mert hát egy nem prűd pasi is tarthat attól, hogy a nő csalfa típus... :S Nem?
2014. júl. 17. 23:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában az önbizalomhiányos férfiak tartanak ettől.
2014. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos nagyon sok "lányka" van aki ezzel csak szórakozik, hogy az önmbizalomhiányát vagy a társadalmi helyének meg nem találását külső forrásból kompenzálja, majd egyszer csak amikor valami számára komfortzónáján kívüli, visszalép. Sok ilyen kislányt ismerek, ezek nekem komolytalanok. Normál esetben egy nőnek nem feltétlen van ilyenre szüksége, mert ilyen szöveggel a pszichopatákat is bevonzza. Kettesben való ismerkedésnél már más, van az a NŐ, aki ezzel a pikánssággal íntelligensen, a megfelelő pillanatban és természetesen él, na ez a vonzó. Ez környezet, társaság függvénye is. Én így látom.
2014. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!