Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hármasban vagy négyesben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasban vagy négyesben jobb? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal keresünk harmadiknak lányt, de azt vesszük észre, hogy nagyon nehéz találni ilyet. Így merült fel a kérdés, hogy akkor négyesben milyen lehet? Párcsere? Biszex pár? (mindketten bisexek vagyunk)
2018. aug. 8. 09:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Kettesben a legjobb
2018. aug. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2018. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Párt keressetek, pont ezért van annyi párkereső.

Ugye ha hármasoztok, akkor azt veszitek majd észre, hogy férfi jelentkező van a nőnek, nagyfarkú, jóképű bikák, viszont nő egy se, vagy ha mégis van, az is valami retek.

Szal így jobb.

2018. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Miis párommal 3 iknak lányt szeretnénk se sok a kamus es nehéz is találni..
2018. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Négyesben
2018. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hármasban. 2 lány, 1 fiú. Én és a barátnőm bi, a pasim meg hetero természetesen. De nem keresünk senkit, köszi!
2018. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

másik teljesen biszex párt nagyon nehéz találni, 95%ban hetero a férfi oldal (női általában biszex).

sőt a swinger klubokban sem tolerálják a férfi biszexet.


ha elsőnek nagyon ki akarjátok próbálni, akkor csak női biszex legyen, az is hatalmas élmény

2018. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

amúgy én hármas párti vagyok inkább, nem azért, mert könnyebb vagy nehezebb keresni, hanem mert hárman valahogy az egész egy közös valami. Négyesben meg szinte mindig ketté szakad a csapat, 2-2 ember elvan magával, majd csere.

Valakinek ez jön be, de én szeretem a párommal együtt átélni a dolgokat

2018. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nehéz lány találni de nem adom fel és először harmasban majd négyesben akarom
2018. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt részem hármasban, 2f+1n felállásban, és isteni volt. A négyes szerintem akkor jó, ha ott is együtt csinálnak mindent, mint a hármasban. Az, hogy két pár külön foglalkozik egymással, még ha egy nagy közös franciaágyon is, nem birizgálja túlzottan a fantáziámat.
2018. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!