Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hármasban vagy négyesben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasban vagy négyesben jobb? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal keresünk harmadiknak lányt, de azt vesszük észre, hogy nagyon nehéz találni ilyet. Így merült fel a kérdés, hogy akkor négyesben milyen lehet? Párcsere? Biszex pár? (mindketten bisexek vagyunk)
2018. aug. 8. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10: de éppen ez a baj! mi próbáltuk a négyest, de valahogy sosem tudsz mindig mindenkivel foglalkozni.

4 már tömeg, az egyetlen amikor úgy éreztem közösen csináljuk a dolgokat, amikor hármasokra bomlottunk szét, de akkor valaki mindig ki van rekesztve, még akkor is ha az illető tud fogdosni vagy hátulról csinálni valamit.

De a legtöbbször ketté szakadsz. Mert ahogy te elkezdesz egy másik emberrel valamit csinálni, a két kirekesztett is valamit csinál, unalmukban vagy szorongásukban. Még az is volt, hogy én a másik pasival kezdtem el dumálni míg a 2 lány játszott, mert az ember ott pucéron kicsit hülyén érzi magát, ha nem csinál semmit, csak bámészkodik.

Ha meg másik nem az illető, akkor alap, hogy legalább egy fogdosás van.


Zavart, mert imádom nézni páromat, de így max csak a hangját hallottam, nem tudtam egyszerre az alattam lévő nőre koncentrálni és bámulni ahogy a párom élvezkedik.


Viszont tényleg nagyon sokan szeretik a "legális megcsalás" feelinget, amikor ott helyben 1 óráig egy másik személlyel vannak.


Nekem a közös élvezet kell, ezért a hármas ilyenkor a legjobb. Ott is lehet kihagyod az egyiket picit, viszont törekedsz arra, hogy őt is bevedd következő pózban. De ha ő el van mással foglalva, akkor már nem törekedsz.

2018. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Pont azt írtam, hogy a négyesben elveszik a lényeg. Vagy a nekem jutó negyedikkel foglalkozok, vagy azt nézem ahogy a barátnőmet, feleségemet megdugja a másik pasi, miközben a farkam a szájában van, vagy, hogy a két nő kényezteti egymást, és közben dugom is az egyiket.

De a sz*pás is izgalmasabb, ha a nőmmel együtt sz*pom a másik pasit, vagy ők engem.

Egyszer ugyan kipróbálnám a négyest, de nem ez szerepel a bakancslistám első helyén.

#10 vagyok

2018. aug. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10+12: megértem, mi kipróbáltuk a négyest és nem jött be annyira, de ott szerintem a páron múlt minden. (konkrétan a pasi letojta a saját nőjét és 100% csak az enyémnél próbálkozott. Ez hangulatromboló tud lenni)


Ha igazán belegondolok, nem a létszámon, hanem az embereken múlik minden. Hármasban is elég kikapni valaki bunkót, aki akkor mutatja ki a foga fehérjét mikor már nagyban benne vagyunk. Tudod miről beszélek, sok beszélgetés alatt nagyon megjátssza az együttműködő, aranyos, vonzó embert, de mikor már ott van, akkor rájössz, hogy ő ki akar használni minket.


És négyesben meg megeshet, hogy a világ legjobb másik párjával jöttök össze, akik kb ugyanúgy gondolkoznak, akik ugyanarra izgulnak, egyszerűen mindenki mindenkinek örömöt akar okozni és teljesen felszabadult a hangulat.


Nehéz belőni mi fog működni, párok általában kiegyensúlyozottabbak, de ők kevésbé flexibilisebbek, és "veszélyesebb" az egész érzelem, féltékenység dolog.

Egyedülállóknál néha kiderül, hogy ténylegesen miért egyedülállóak, miért nem tudnak vagy akarnak fix kapcsolatot és mint írtam, sokszor akkor jön ez ki, amikor már nincs visszaút és ezt ők is tudják. Viszont ők általában alkalmazkodnak és elfogadják, hogy ők a külsősök. Csak vigyázni kell, mert néhány azt hiszi azért, mert egymásnak örömöt okoztunk, azzal mi nagyon nagy haverok lettünk és már tervezik is a folytatást, vagy akár a közös nyaralást... :)

2018. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itt még egy bisex Pasit is nehéz találni...
2020. ápr. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#13

Abban igazad van, hogy nem a létszámon múlnak a dolgok, hanem az embereken.

Mi a feleségemmel egy régi barátomat vettük be harmadiknak. Róla nem sokkal előtte derült ki, hogy szintén biszex, mint én. A történet nem érdekes most, a lényeg, hogy a hármas előtt, igaz, egymás tudta nélkül kipróbáltuk, hogy milyen a szex vele.

A barátommal persze először nem hármast akartunk, hanem négyest. Mindegyikőnk rá volt izgulva a másik feleségére, és első körben csak párcserét akartunk. A barátomról ekkor még nem derült ki, hogy biszex, ezért gondolkodtunk csak párcserében.

Nem jött össze a csajok ellenállása miatt, pedig előzőleg voltunk már négyen egy szobában, és szexeltünk is, de csak saját párral.

A hármas is csak azután jött össze, hogy a feleségem rájött, hogy biszex vagyok. Jó volt a hármas, sokszor ismételtünk, mindenki megelégedésére.


10 és 12 vagyok

2020. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!