Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy puhatolhatom ki valakiről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy puhatolhatom ki valakiről, hogy vonzódik-e hozzám anélkül, hogy megsejtené, hogy én vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Eddig is úgymond heteroszexuális nőként éltem az életem, és ezután sem szeretném, ha bárki ismerősöm, főleg közelebbi megtudná, hogy a nőkhöz is vonzódom.

Van egy olyan nő ismerősöm, aki tetszik, de ismerik mások is, akikkel jóban vagyok, így kizárt, hogy nyíltan be merjek próbálkozni nála, mivel semmi okom nincs feltételezni, hogy biszex lenne.

Ilyen körülmények között, hogy lehetne óvatosan megpedzegetni, hogy hátha ő is biszexuális-e?


Lenne egy másik része a kérdésemnek, tehát kérlek mindkettőt figyelembe véve válaszolj!

Érdekes helyzet ez, mert mi van, ha tegyük fel ő is vonzódik hozzám, de ugyanebben a dilemmában van, mint én? Abban az esetben adott lenne két nő, akik vonzódnak egymáshoz, de bizonyos okokból ezt titkolják egymás előtt, és így sosem derül ki, hogy mi újság van?

Vagy igaz az, hogy a biszexuális emberek megérzik egymást? Ha igen, miből érzik meg? Állítólag vannak tudattalan dolgok, amiket az ember nem tud kontrollálni magán, mint például a testbeszéd, egy önfeledt tekintet, de ha heterónak akar látszani mások előtt, akkor odafigyel, hogy annak megfelelően is viselkedjen nem? Vagy hogy van ez? Ennek ellenére idővel mégis elárulhatja valami?



2018. aug. 18. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ügyesen és okosan
2018. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Amúgy légy vele kedves, hívd el ide-oda,ha kettesben vagytok nézz hosszasan a szemébe, érj hozzá minél többet és lássa hogy az nem véletlen, beszélgess vele facebookon sokat és bensőséges témákról,ha együtt vagytok csinálj és posztolj közös fotókat, jelöld meg a posztjaidban stb.

2018. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lehet kideríteni, hogy valaki biszexuális -e úgy, hogy ne derüljön ki, hogy én is az vagyok?
2018. aug. 18. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Pl.egy lehetőség,hogy simán rákérdezel, hogy "Van egy biszex rokonom,aki pont úgy viselkedik mint te,nem vagy te is az?" De mivel nincs meg az érzelmi összehangolódás és bizalom , valószínüleg kapásból rávágja,hogy nem. Egy idegennek,vagy egy azimpla ismerősnek,kolléának nem fogja elmondani,csak annak akiben bízik és akihez közel érzi magát(te sem mondanád el ha Marika a kisközértből rákérdezne,nem?)

2018. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát azt, hogy esetleg egy másik fél vonzódik a saját neméhez, könnyen ki lehet deríteni, de ez hely és szitu függő.

Mondjuk egy wellness részen, könnyen kiderítheted, csak figyelni kell a pillantásokat.

De egy sima helyen is, nem kell ahhoz meztelennek lennie egyik félnek sem, a közeledéséből észreveszed.

Viszont fontos, hogy különítsd el a saját vonzódásod a másiktól, mert ha egy illető tetszik neked, akkor azt keverheted azzal, hogy ő is szintén így viszonyul hozzád.

Ha barát, akkor simán rá lehet kérdezni, persze csak körítve.

Ha szoktatok a szexről beszélgetni, simán fel lehet azt hozni, hogy a párod, szeretné két csajjal kipróbálni, viszont te még nem voltál ilyen helyzetben. Ő mit tenne? belemenne? vagy mi a véleménye róla?

2018. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!